2737
2734

دائم دارم راکوتان میخورم کلسترولم خیلی بالا رفته صورتم قرمز میشه بخاطر راکوتان جلو آفتاب نمیتونم بخورم 2 ساله و خورده ایه میخورم الانم بخاطر راکوتان انگار صورتم داره لک میاره. پریود نمیشم تنبلی تخمدان دارم میترسم ضدبارداری بخورم لک بیاره صورتم.خیلی خستم انقد که من به صورتم میرسم هیچکی نمیرسه ولی بازم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو لیزر وسابژین و میکرونیدلینگ بهترازقرصه بعدم فکرکنم داروی اسپیرونولاکتون گویا خوبه برای جوش هورمو ...

عزیزم صورتم خیلی جوش میزنه با میکرو و اینا که خوب نمیشن

خوب عزیزم با این اوصاف جوشهای شما هورمونیه

دکتر من میگفت اگه ده سالم راکوتان بخوری ولی منشا جوشات هورمونی باشه بازم جوش میزنی!!!

شاید جوشای شما بایه قرص جلوگیری و اسپیرونولاکتون حل میشده نیاز به این همه راکوتان نبوده!

دکترت کیه؟؟

2738

اسپیرونولاکتون باید بهت بدن خیلی خوب جواب میده هورمنات تنظیم میشه منم میزدم خوب شدم بعدم ورزش کن دویدن و پیاده روی خیلی موثره غذای چرب و شور نخور شکلات وشیرینیم حذف کن 

شادزی 

منم خیلی جوش میزدم اونم جوشای بزرگ کرم پودر اکتی پور ضد جوش گرفتم خداییش از اون موقع جوش نمیزنم به عنوان کرم پودر روزانه هر روز میزدم حدود هشت ماهه استفاده میکنم فقط پوشانندگیش خیلی زیاد نیس و ضد آفتابم نداره

بالاخره همه چی درست میشه...درستم نشه تموم که میشه😊

منم تخمدان پلی کیستیک دارم ولی جوش صورتمو کنارل میکنم روزی ۳-۴ دفعه صورتمو میشورم خیلی مواظبم اصلا نباید بزاری چربی روی پوستت بمونه خیلی مواد ارایشی به پوستت نزن چون تخمدان پلی کیستیک پوست به شدت چرب میکنه 

خوب عزیزم با این اوصاف جوشهای شما هورمونیه دکتر من میگفت اگه ده سالم راکوتان بخوری ولی منشا جوشات ه ...

اره عزیزم آزمایش هورمونی دادم مشکلی نداشتم ولی سونو دادم تشخیص تنبلی تخمدان یا همون تخمدان پلی کیستیک دادن.اخه اسپیرونولاکتونم ب محض قطع برمیگرده

2706