عنوان

کسی تعبیر خواب بلده

48 بازدید | 10 پست

خواب خیلیییی بدی بود دیدم دارم با عشقم عروسی میکنم بعد خیلی مراسم بدییییی بود دست و پاهام مو داشت فیلم بردار نبود ببخشید لباس خواب نداشتم تختم تو یه اتاق خونه بابام بود خیلیییی گریه کردم 

دسته گل نداشتم نمیدونم چرااااا اینجوری شده بود تعبیر بدی داره؟

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کلا دیدن عروس مخضوصا دیدن داماد تعبیر خوبی نداره.انشالله خیره زود صدقه بنداز و ۴قل بخون

گلم میتونی خواب منو هم تعبیر کنی بااجاز استارتر

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
2731
بعضی خواب ها تعبیر نمیشن شاید قبلش به این چیزا فکر میکردی 

نه اصلا 

من همیشه تو ذهنم یه عروسی مجلل بوده چون خانوادم پولدارن تازه الانم بهش فک نمیکنم نمیدونم چرا اینجوری دیدم

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

عزیزم نگران نباش هرطور تعبیرکنی همون میشه صدقه بذارکنار 

موی سفید وکوتاه خیلی خوبه 

موی بلند وتیره جالب نیس ولی انشااله خوبه اگرم خدایی نکرده چیزی باشه باصدقه دفع میشه غصه نخور لابدبافکروخیال خوابیدی

نه اصلا  من همیشه تو ذهنم یه عروسی مجلل بوده چون خانوادم پولدارن تازه الانم بهش فک نمیکنم نمید ...

جوووون بابا کاش ماهم پولدار بودیم😥😥😥

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
گلم میتونی خواب منو هم تعبیر کنی بااجاز استارتر

عزیزم متخصص نیستم تو تعبیر خواب فقط یه چیزایی که واسه خودم پیش اومده رفتم دنبالش در همون حد میدونم

کلا هر وقت خواب بد دیدین بهتره واسه کسی تعریف نکنین

صدقه بندازین و ۴قل یا ایه الکرسی بخونین انشالله که دفع میشه

جوووون بابا کاش ماهم پولدار بودیم😥😥😥

یکم داستان من متفاوته میدونی من به زور ازدواج کردم دارم جدا میشم و با عشقم اازدواج کنم هر دومون مخصوصا اون فوق العاده پولداره بعد دیدن همچین عروسیی میگم شاید نفرین شوهرمه😖😖

عزیزم متخصص نیستم تو تعبیر خواب فقط یه چیزایی که واسه خودم پیش اومده رفتم دنبالش در همون حد میدونم ...

خوب من تو تاپیکم منش میکنم شاید از مال منم یچیزایی سر در اوردس

یکم داستان من متفاوته میدونی من به زور ازدواج کردم دارم جدا میشم و با عشقم اازدواج کنم هر دومون مخصو ...

گلم انشالله ب عشقت برسی و غرق بشی تو خوشیا

بهترینارو برات میخوام❤