2726
عنوان

درد دل

541 بازدید | 6 پست

یکی نیست بیاد باهاش حرف بزنم خیلی ناراحتم 

رفتم نوار قلب گرفتم خوبه ولی درد دارم 

خودم میدونم از بغضه 

یه کاری کردم عذاب وجدان دارم الان 

دعوا درست شد با حرف من 

لعنت به دهانی که بی موقع باز شود 

چرا

ختم قران وچله میخونم کسی خواست بگه،خانمهادعاکنیدپسرم بیاپیشم یه صلوات برام بفرستید؛😔پسرعزیزم دلتنگتم پارسای من تااخرعمرمجردمیمونم تابرگردی وباخواهرت۳تایی زندگی کنیم😔😔خدایااینهمه دردبرای من زیادمن۲۱سالمه😢😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

@k9kbot     تو مثلن مرد هستی ؟؟؟

تا یکی گفت ناراحتم یا درد دل دارم میای درخواست دوستی میدی؟

گفتم ناراحتم، نگفتم هم صحبت  مرد میخوام !  همسر نازنین خودم هستن اگر نیاز به درددل کردن با یه مررررررررد داشته باشم 

@k9kbot     تو مثلن مرد هستی ؟؟؟ تا یکی گفت ناراحتم یا درد دل دارم میای درخواست دوستی ...

سلام حالتون خوبه؟

راستش اینکه خیلی با عصبانیت حرف میزنید و منو خطاب میکنید نشون میده از دست یه مرد عصبانی هستین

به اینکه من چرا درخواست دادم اصلا جواب نمیدم چون متاسفانه جامعه ما جوریه که برداشت منفی ما از هر کار دیگران بیشتر توی ذهنمون موج میزنه 

همین الان یه پسر رو ببینی داره به یه دختر کمک میکنه وسایل سنگینی که داره رو جا به جا کنه 

اولین چیزی به ذهنت میرسه برداشت منفیه 

و منم مجبور نیستم توضیح بدم چرا درخواست دادم چون شما برداشت خودتون رو انجام دادین و هر چیزی من بگم از نظر شما فقط و فقط توجیه محسوب میشه

یادتون باشه شما خیلی عجولین و زود قضاوت میکنید

همیشه آخرینها به فنا میدهند 
سلام حالتون خوبه؟ راستش اینکه خیلی با عصبانیت حرف میزنید و منو خطاب میکنید نشون میده از دست یه مرد ...

حالم که بهتره شکر خدا 

معلومه که عصبانی هستم 

اگر نبودم که برای ناراحتیم تاپیک نمیزدم دیروز 

ولی حدس شما کاملا غلطه 

عجول هستم  مثل فالگیر ها صحبت نکن 

این عجول بودن از جملات خودم کاملا مشخص  بود خودم گفتم لعنت به دهانی که بی موقع باز شود 

منم توی تاپیک شما دیدم چه جور شخصیتی داشتی  برای همین اینجا صدات زدم اگر میخواستی حرفی بزنی اینجا بگی