2726

خانمامن چندماهه دارم اقدام میکنم ولی بی فایده

باورتون نمیشه روزی ک پریودمیشم دلم میخوا گریه کنم

الان پنج روزازپاکیم میگزره و دراقدامم

توروبجون هرکسی ک دوس دارین ازته دل واسم به نیت پنج تن پنج تا صلوات بفرستین ودعاکنین این ماه باردارشم بخدا انتظارخیلی سخته

شلیدخدابا دعای شما منو لایق بدونه....ممنونم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آره سخته🙁 ولی وقتی میخوای مامان شی باید صبرتو ببری بالا برات دعا میکنم گلم

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

دکتررفتم ازمایشم دادم

اسیدفولیکم میخورم

ازهمتون ممنونم

خدایابه آبروی فاطمه ی زهرا دامن همه ی ما مامانای منتظر رو سبزکن...به حقه امام حسین قسمت میدم دیگاه انتظاربسه....آمین

گلم اشتباهی ک من کردمو تونکن

سفت برو پیگیر شو 

من چندتا دکتر رفتم همشون میگفتن صبر کن 

تا رفتم پیش یه دکتر خیلی خوب بعد کلی تحقیق راجبش

تا گفتم هفت ماهه اقدامم 

پ قاعدگیم درد ناکه گفت پلی کیستیک هستی احتمال زیاد

و سونوگرافی کرد همون موقع سریع و گفت بله پلی کیستیک خفیف هستی 

و بهم دارو داد و الان دارم مصرف میکنم

هنوز اوکی نشدما ولی حداقل خیالم راحت شد ک فهمیدم چمه

این همه ماه با استرس واقعا اذیت شدم

هرچه تو خواهی نه آن میشود// هرچه خدا خواست همان میشود