2726
عنوان

لباس مجلسی 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 38 پست

خوب دوتا رنگ متفاوت میخریدی .. 

خوب لباسارو بپوش برای حنابندان یکی عروسی یکی دیگ .. بعدش کفش یا روسری و دستبند و اینات و واسه هرکدوم متفاوت کن 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عکساشو بزار تابگیم .اگه لباس مجلسی ارزون قیمت میخوای یه جایی رو بگم برو بخر من همیشه لباس مجلسیامو ازاونجا میگیرم عااالیه اگه تهرانی حضوری برو اگه که نه کانالشو بدم بهت پست میکنن آدمای مطمنی هستن واقعا مفته قیمتاش

عکساشو بزار تابگیم .اگه لباس مجلسی ارزون قیمت میخوای یه جایی رو بگم برو بخر من همیشه لباس مجلسیامو ا ...

عزیزم

ادرس و لینک کانالش رو لطفا میدی؟

من عروسی پسر داییمه نمیخوام خیلی هزینه لباس کنم.

2706