2726
خواهش می کنم، اگه بلد باشم خوشحال میشم کمکی کرده باشم

سلام خسته نباشید .اون خانوم که درماپن رو 1250 میدان گفت موتور امریکایی هست و سوزنا تیتانیوم.برای دیجیتال کالا هم همینه بنظرتون من پیدا نکردم جنسش رو 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خسته نباشید .اون خانوم که درماپن رو 1250 میدان گفت موتور امریکایی هست و سوزنا تیتانیوم.برای دیج ...

سلام. ممنون

در مورد موتورشون اطلاعی ندارم ولی اصلا" سوزنها یکبار مصرف و قابل تعویض هستن و چیزی نیست که ثابت روی دستگاه باشه و قیمتشون هم حدودا" با توجه به تعداد سوزنها یا کیفیتشون 10 تا 20 تومن هستش، به نظر میرسه هر دو دستگاه یکی باشن البته اگه هر دو از یک مدل باشن مثلا a1w

2728
سلام. ممنون در مورد موتورشون اطلاعی ندارم ولی اصلا" سوزنها یکبار مصرف و قابل تعویض هستن و چیزی نیست ...

ممنونم درست میگیدا اصلا حواسم نبود سوزن هآ یکبار مصرفه .پس همونه احتمالا.

اامرپز دلار اومد رو 11800 ولی بنظرم ارزون نمیشه که تا خرید قبلی هاشون رو بدن بره 

ممنونم درست میگیدا اصلا حواسم نبود سوزن هآ یکبار مصرفه .پس همونه احتمالا. اامرپز دلار اومد رو 11800 ...

باز از بیرون هم قیمت بگیرین هر چند بعید میدونم خیلی تفاوت قیمت داشته باشن

حالا شما خیلی خوشبین نباشین که با ریزش دلار، قیمتها هم به همون نسبت بیاد پایین، میدونید که اینجا با ...

اونکه اره .ولی خودرو که اومده پایین ،مثل کولیوس. و ..،.خوراکی و چیزای دیگه مسکن اوناییکه انبار داریم رو بدیم بره چون با قیمت دلار 14 خریدن بعد نرخ جدید .ولی بنظرم همش بازی خودشونه ،البته نمی‌دونم. اینجا رصد می‌کنن نباید این حرفارو و زد 😁

اینکه قیمتها یه مقدار اصلاح میشه خیلی خوبه ولی به نظرم اگه دلار به همون 4000 تومن هم برگرده قیمتها به قبل خرداد 97 بر نمیگرده چون ما ایرانیها ثابت کردیم که آدمهای فرصت طلب و مکاری هستیم    

2706