2726
عنوان

یزدی هاییی گل بیان

290 بازدید | 29 پست

دکتر زنان کرباسی دکتر خوبیه؟؟؟چطوری باید نوبت بگیرم تو رو خدا جواب بدید

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
من خیلی تعریفشو شنبیدم ولی راستش نمیدونم چجوری باید نوبت بگیری برو توی سایت دکتر دکتر اطلاعاتش هس

چیزی ننوشته اصلا نمیدونم چطوری باید بگیرم‌تو رو خدا کسیو سراغ نداری ازش بپرسی ممنونت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چن دقیقه صبر کن عزیزم...ببینم چیکار میتونم برات بکنم 

مرسی عزیزم لطف میکنی

مرسی عزیزم لطف میکنی

03538249904

اینو نوشته بود شماره مرکز توی سایت نمیدونم چیه زنگ بزن بپرس اونی ک شماره شو فکر میکردم داره نداشت متاسفانه 

حتما میخوای بری پیش دکتر کرباسی؟کارت چیه؟شاید یه دکتر دیگه بتونم پیشنهاد بدم

خود دکتر خوبه. اما نوبت دهیش باید هفت صبح بری نوبت بگیری تا ساعت یک و دو نوبتت بشه. منشی خیلی بد اخلاق و عقده ای داره که خیلی بد دهن و لجباز هست. من یک بار رفتم برای چک اپ تا بعد برای بارداریم هم برم. اما خیلی بد بود و دبدم تو دوران بارداری چطور شش ساعت تو نوبت باشم. رفتم مجیبیان. حجت مجیبیان و نیکوکار همون کار را میکردن با نوبت دهی منظم و راحت و همه هم خوش اخلاق. دوستم هم دکترش کرباسی بود وسط کار عوض کرد گفت نمیتونم تحمل کنم.

03538249904 اینو نوشته بود شماره مرکز توی سایت نمیدونم چیه زنگ بزن بپرس اونی ک شماره شو فکر میکردم ...

میخام برم باردار شم یه دکتر عالی میخام .اسمشو بگید؟

خود دکتر خوبه. اما نوبت دهیش باید هفت صبح بری نوبت بگیری تا ساعت یک و دو نوبتت بشه. منشی خیلی بد اخل ...

اخه من میخام برم باردار شم و دکتر زن میخام مرد نمیتونم برم

خود دکتر خوبه. اما نوبت دهیش باید هفت صبح بری نوبت بگیری تا ساعت یک و دو نوبتت بشه. منشی خیلی بد اخل ...

عزیزم شما تازه زایمان کرد مجیبیان؟؟؟اگ ناراحت نمیشی میتونم بپرسم هزینه ش چقد شد؟؟

طبیعی بودی یا سزارین؟

03538249904 اینو نوشته بود شماره مرکز توی سایت نمیدونم چیه زنگ بزن بپرس اونی ک شماره شو فکر میکردم ...

برا باردار شدن و یه سقطم داشتم که باید پیگیری شه .اسمشو بگید

برو پیش دکتر رشیقی خیلی حرفه ای هستش حتی اگر م نتونه کمکت کنه کسی رو معرفی میکنه ک مطمئن باشه ولی عا ...

زنه یا مرد؟؟نوبت دهیش چطوره؟

زنه یا مرد؟؟نوبت دهیش چطوره؟

یکی هم مینا علاقه بند رو معرفی کرد بهم حالا واقعا گییج شدم

برو پیش دکتر رشیقی خیلی حرفه ای هستش حتی اگر م نتونه کمکت کنه کسی رو معرفی میکنه ک مطمئن باشه ولی عا ...

این تلفن گویاس متونی نوبت بکگیری 03536296296 اگرم نخواستی برو سایت دکتر دکتر همونجا نوبت اینتنرتی بگیر 

2706