2733
2739
عنوان

فال قهوه

142 بازدید | 12 پست

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

خودت فال میگیری یا رفتی پیش کسی فال بگیره؟

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

دوستان کسی بلده لطفا تفسیرش کنه

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پنجه شترمرغ میبینم😨😶

دوستای نی‌نی‌سایتیِ عزیزم،دارم همه چیزو از اوّل شروع میکنم (اینبار تنهایی💪)،برام دعا کنیدموفق بشم،مرسی از همتون،مرسی از دعاهای قشنگتون،دوسِتون دارم❤💋
خودت فال میگیری یا رفتی پیش کسی فال بگیره؟

هیچ کدوم

تو محل کار یهویی پیش اومد

هیچ کدوم تو محل کار یهویی پیش اومد

اوهوم😐

کنـجد مامان خوش اومدے ب زندگی من و بابایی❤️خـــــدایـــــا شکـــــرت قد تموم دنیــــــــــات.     امـام حسیـن،قمر بنـے هاشــم ممنـون کہ رومـو زمیـــــن نزدیـن😍❤️

2738

مهتاب فوق العاده بود. تلفنی میگیره. انقدر دقیق بود که من فکر کردم هر لحظه کنارم بوده و از همه چی مطلع بوده. کامل و دقیق میگه و همه حرفاش کامل اتفاق میفته. من که خیلی راضی بودم. شماره مهتاب 09196518128 

من سه تا فالگیر رو همیشه انجام دادم و واقعا راضی هستم

آوا 09384302531 (قیمتش خیلی مناسبه و فال رو 50 میگیره و تک نیت رو 20)

تاجیک 09375894622 (فقط خطش خاموشه از طریق واتساپ و تلگرام انجام میده)

مهتاب 09196518128 (مهتاب هم خوبه فقط گرونه)

مهتاب فوق العاده خوبه ولی گرون میگیره 09196518128

ولی هر چی که میگه همه ش اتفاق میفته. انقدر دقیق میگه که من برای اتفاقات آینده راحت رو حساب حرفش برنامه ریزی میکنم. عالیه عالیییییی