2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مرغهات تو روغن فقط با نمک سرخ کن حدود ۴۰ دقیقه بعد دو تا پیاز سرخ کن بهش فلفل زردچوبه بزن ی تیکه دارچین هم بنداز داخلش رب هم داخلش تفت بده مرغ هات بچین تو این سس دو سه قاشق هم ابلیمو بریز روش بذار یه ساعت بپزه اخر سرم زعفرون دم کن بریز رکش ببین همه عاشق این دسپختت می شن

2 نوع پخت مرغ رو من میپزم که استقبال زیادی داره

روش اول

مرغ رو با کمی اب و پیاز و سیر و ادویه زردچوبه زعفرون نمک میپزم بعد که پخت اب رو جدا میکنم رب میزنم به عنوان سس

مرغ رو با شعله کم سرخ میکنم تا طلایی و خوشرنگ بشه درعین حال خشک نشه بعد شعله رو خاموش میکنم چند تیکه زغال رو رو شعله داغ میکنم و توی سر قابلمه کوچیک یا هرچیزی میزارم بعد روغن میریزم روش تا دود کنه و بلافاصله میزارم توی مرغم و در ماهیتابه مرغ رو میزارم تا دود به خورد مرغم بره 

طعمش بی نظیر

روش دوم

پیاز رو تفت بده زردچوبه بزن تفت بده فلفل سیاه بزن تفت بده بعد مرغ ها رو بچین تفت بده یه کم اب بریز یه تیکه هویج یا کرفس بنداز تو قابلمه

بعد از اینکه پخت میتونی مرغ ها رو دربیاری سرخشون کنی میتونی هم این کار رو نکنی

برای سسش هم اگه با رب میخوای سس درست کنی ، پیاز داغ درست کن طلایی که شد زردچوبه بزن تفت بده بعد  رب رو تفت بده یه کم اب قوره یا اب لیمو بزن و زعفرون و یه کم کره اضافه کن یه ذره قل که زد مرغها رو بچین تو سس یه کم با هم رو حرارت بمونن که به خورد هم برن

اگه سس با رب نیست با زعفرون و لیمو و کره و پیاز داغ سس درست کن و به مرغت اضافه کن

مرغت رو از جای خوب بخر ، خوب هم بشور که خون نداشته باشه

2 نوع پخت مرغ رو من میپزم که استقبال زیادی داره روش اول مرغ رو با کمی اب و پیاز و سیر و ادویه زردچ ...

مرغ رو با کمی کره و روغن و زعفرون سرخ میکنم تا طلایی و خوشرنگ بشه بعد یه پیاز درشت رو رنده میکنم و تو روغن جدا تفت میدم رب میزنم و یه لیوان اب میریزم تا یه سس غلیظی درست بشه بعد همراه چندتا هویج میریزم رو مرغم و اجازه میدم با شعله کم بپزه

مرغهات تو روغن فقط با نمک سرخ کن حدود ۴۰ دقیقه بعد دو تا پیاز سرخ کن بهش فلفل زردچوبه بزن ی تیکه دار ...

به همه اینا یه پر برگ بو اضافه کنین عطرش عالی میشه

من میگم مثل مرغ عروسی میشه گرچه دیگه تو عروسیا کم مرغ میدن

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
2706