2733
2734
عنوان

از اینجا کسی رفته وان ترکیه ؟

697 بازدید | 17 پست

جدیدا با قطار میشه رفت 

زنگ زدم تور گفتش یک میلیون و صدو پنجاه هتل سه ستاره 

24 ساعت هم تو راه هستی 

کسی هست با قطار رفته باشه ؟

اونجا جای تفریح داره قیمت ها چطوره ؟

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای وان اصلا خوب نیست هم کوچیکه هم خیلی معمولیه

من دوسال پیش استامبول رفتم اونجا رو خیلی دوست داشتم مثل استامبول نیست ؟

هیچ وقت هیچ انسانی را تا مقام خدایی ارتقاء ندهید . لعنتی می رود ازآن بالا عذاب نازل میکندبدتر از عذاب الهی
2731
از تهران قطار داره؟؟ نمیشه شهرهای دیگه ترکیه رفت؟؟

اره هر یکشنبه و چهارشنبه

برای آنکارا هم داره

اره هر یکشنبه و چهارشنبه برای آنکارا هم داره

سلام عزیزم. منم شنیدم وان خوبه بد نیست مخصوصا واسه خرید. استانبول خیلی قشنگتره و جاهای دیدنی زیادی داره ولی خب هزینشم بیشتره. شما کدوم آژانس تماس گرفتی؟

سلام عزیزم. منم شنیدم وان خوبه بد نیست مخصوصا واسه خرید. استانبول خیلی قشنگتره و جاهای دیدنی زیادی د ...

یه پیام اومد به گوشیم تماس گرفتم 

بعضی پیام ها رو هم دیدم قیمت تور وان 695  داده

2738
شمارشو لطفا بذار عزیزم ممنون

شماره یزده 

بدرد می خوره ؟

36243532

من الان سایت رجا رفتم اصلا اسم وان و آنکارا بالا نمیاد باید از کجا اطلاعات بگیریم اگه شما اطلاعاتتان ...

روی سایت رجا نیست 

تورها فقط دارن

میخوای بری کنسرت؟

نه 

برم بگردم و خرید کنم در ضمن خیلی هزینش زیاد نشه تور کشورهای دیگه و شهر های دیگه از 3 تومن شروع میشه

وان که کنسرت نمیزارن

اتفاقا چون کنسرت امید بود فکر کردم میخوای اونو بری‌. یه جوری برو تاریخت آخر مرداد نباشه چون قیمت تورها بخاطر کنسرت بالاست

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
2706