2737
2734

خودش و خانوادش تو مجردیش رفته بودن تو نخ شوهرم ک بیا دختر و مارو بگیر دختره هم ب شوهرم پیام میداده نظرت راجب حرفاشون چه و این حرفا،شوهرمم بهش محل نمیداده چون بشدت متنفره از خودش و خانوادش...چون چهارسال با شوهرم دوست بودم تو جریان همه چی بودم باجزئیات....بعد الان که عقد کردیم ویه ماه دیگه عروسیمه،تحفه خانومم با یکی دیگه عقد کرده ولی میاد میشینه خونه مادرشوهرم میگه وااااییی من نخواستم شوهرم تو فشار بیفته رفتم ارایشگاه یه ملیونی رزو کردم شما چطور دلتون اومد سه ونیم بدید به ارایشگاه؟یا لباس عروسم پونصدی شد....بعد دیروزم اومدن نشستن خونه مادرشوهرم خواهرش بهش گف زهررررره فردا ببریم لوسترا رو وصل کنن یهو دختره گف آبجی پرده هامونم مونده پنج تومن باید بدیم پرده هیچ تسویه نکردیم هنوزاااا،بعد مامانش گف کابینتاهم که حاضر نشده.....همه اینا بخاطر این بود ک من کابینت و پرده و لوستر نزدم برا خونه،چون وظیفه نیست اصلا و کسی تو شهرمون همچین رسمی نداره که برا جهاز این چیزارو هم تقبل کنه...احساس میکنم ایناهم دروغ میگفتن و هزینه های طرف دومادم به اسم خودشون میزدن تا بگن ک ما اینجوری سنگ تموم گذاشتیم....مادرشوهرمم یه آه کشید...

واقعا موندم چیکار کنم چه جوری حال این دختره رو بگیرم یعنی؟ باسیاستا بگین لطفا ب کمکتون احتیاج دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بی خیالش بشو 

خودش بگه و خودش بشنوه 

گذشته ها گذشته

واز قدیم گفتن حسود هرگز نیاسود

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

عجب🤔 اخه نمیشه کاری کرد ک 🤦‍♀🤔 بتظدم باید اونقدر دور گُل مادرشوهر بچرخی ک وقتی اونا حرفی زدن این بگه نه بابا عروسم ال و بل خیلی بامحبت اوکی برام مثلا کیک درست کرده اورده فلان کرده اونا میسوزن

بیکاری 

بیخیال بابا گذشته رو زیر و رو نکن

اصلا به این چیزتا فکر نکن 

این قبیله شوهر انقدر برات داستان درست میکنن که نگو از الان زیر بار این حرفا بخوایی بری فردا جلوی حرفاشون کم میاری 

محل نده بزار بمیره

2738
پزدانتو فعال کن اه اه یعنی هیچی نگفتی دختره داره منفجر میشه

من گفتم شوهرم راضی نشد برم ارایشگاه یه تومنی و لباس عروس کارکرده بگیرم گف همه چی وبهترین انتخاب کن یه شبه

جلو زنگ بزن شوهرت 

با قربووووون صدقه باهاش حرف بزن 

بعدم بگو شوهر من از خرجاي خودش زد تا برامن بهترين ارايشگاهو رزرو كنه كم پسري واسه زنش اينكارو ميكنه اينقدر دوسش داشته باشت 

بگو نمي دونم ولي طرف اگه آدم و بخواد به دلش راه مياد و همه كار براي خانومش مي كنه. مثلا من هرچي به فلاني(شوهرت) گفتم كه هزينه ها رو كم كنيم گفت نه دلم مي خواد برات سنگ تموم بذارم. تازه با كلي اصرار از سر و ته يه سري مخارج زدم. بعدش هم بعدا اسم يه نفر و بيار كه نميشناسن بگو طرف انقدر هول بود و دلش مي خواست فقط شوهر كنه و بگه منم شوهر دارم تماااام هزينه هايي كه با طرف داماد بود و زور كرد كه خانوادش انجام بدن، اون بيچاره ها هم راضي بودن كه همه كار كنن فقط اين شوهر كنه بره از بس تو كف شوهر بود😉

2706