2726
عنوان

کادو و هدیه

53 بازدید | 4 پست

سلام بچه ها.من و همسرم یسال   نیم دوست بودیم النم شش ماهه عقد کردیم .تو دوران دوستی خیلی برام کادو میگرف گل میگرفت سعی میکرد سوپرایزم کنه اما از بعد عقد اصلا پیش نیمده فقط تولدم سوپرایزم کرد غیر اون به خودش باشه نه خرید میبرتم نه کادو .دلم نمیخاد ازش بخام یا بروش بیارم چجوری باید متوجهش کنم که من دوست دارم برام هدیه بخره حتی شده یه چیز کوچک ولی از طرف خودش بدون گفتن من .

بگو بهش راهش همینه فقط بگو انقده خوش حال میشم سورپیرایزم کنی 

اخه وقتی بگم میگه تو نگو من از خودم یکار کنم تو بگی فایده نداره اما از خودشم ک هست نمیکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه وقتی بگم میگه تو نگو من از خودم یکار کنم تو بگی فایده نداره اما از خودشم ک هست نمیکنه

ی بار ک  باهم حرف میزنی وسط حرفات بگو عشقم من دوس دارم تن تن سورپیرایزم کنی وقتی واسم ی چیز کوچولوهم با سلیقه خودت میگیری انقده خوشحاللل میشم تا ی هفته خوشحالم چیز بدی نمیگی ک منم شوهرم اولا میگرفت ی هو نگرفت بهش گفتم ناراحتم ازش الان بعضی وقتا میگم دوس دارم تو این ماه ی چیز خوشگل بگیری برام

2728

اون موقع دوست بودین، الان همسرته و دیگه لابد نمیتونه بی حساب و کتاب خرج کنه، حتما اینده نگری میکنه، هرچند کترش درست نیست ولی منطقیه😀

من که نه تو یه سال دوستی شوهرم پول داشت نه این 6سال بعد ازدواج

هیچوقتم سورپرایزم نکرد

با اینکه هزاربار مستقیم گفتم بهش

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....