2726
عنوان

خانمایه موفق بیایین

69 بازدید | 10 پست

سلام خانما 22 سالمه هر کاری تو زندگیم شروع میکنم نصفه ولش میکنم نمیدونم چرا.. چند روزه خیلی از دست خودم ناراحتم که چرا اینجوری میشه مثلا دانشگاه و تا کاردانی خوندم ول کردم ارایشگری رو فقط مقدماتی رفتم دیگه واسه تخصص ادامه ندادم الان دلم مبخواد یه کاری کنم کمکم کنید چجوری موفق بشم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات مهمونم کنی    🌹🌹              

انگیزه و اراده خیلی مهمه

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگیزه و اراده خیلی مهمه

اولش انگیزم خیلی قویه ولی بعد انگار یه چیزی مانع میشه و اینها در حالیه که استعدادم تو کارایی که کردم خیلی خوب بوده مثلا دانشگاه معدلم 19 بوده

2728
اولش انگیزم خیلی قویه ولی بعد انگار یه چیزی مانع میشه و اینها در حالیه که استعدادم تو کارایی که کردم ...

خب وسطاش دل سرد میشی و خسته...ناخودآگاه دوست داری زودتر به اون هدف و نقطه اصلی برسی و از تلاش و انرژی ک میزاری خسته میشی...ذهنت هم پراکندس...باید وقتی رو یه هدفی تمرکز میکنی دردلتو بزاری و چیز دیگه نخوای ک ذهنت بره دنبالش...همیشه هم افراد موفق تو اون زمینه رو دنبال کن ک انگیزه بشه برات

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
تو یه تاپیک خوندم میگفت واسم دعا نوشتن میگم نکنه واسه منم دعا گرفته باشن 😔😔😔

به خرافات هم توجه نکن لطفا...زن موفق کسی که ذهن باز داشته باشه

خب وسطاش دل سرد میشی و خسته...ناخودآگاه دوست داری زودتر به اون هدف و نقطه اصلی برسی و از تلاش و انرژ ...

مررسی از راهنماییت.. 😘😘😘😘

مررسی از راهنماییت.. 😘😘😘😘

موفق باشی عزیزم

به خرافات هم توجه نکن لطفا...زن موفق کسی که ذهن باز داشته باشه

اصلا خرافاتی نیستم انقدر بهم فشار اومده اینجوری فکر کردم 

اصلا خرافاتی نیستم انقدر بهم فشار اومده اینجوری فکر کردم 

اینطور اصلا فکرنکن حودش انرژی منفیه و دلسردکننده