1345
1341

سلام خودم قدیم فردین منوچهر وثوق به نظرم خوش چهره بودن جدید بهداد وبهرام رادان

مهربونی قشنگه💖همزبونی قشنگه💖

قدیم هیچکدوم

جدید محمدرضا گلزار

فقط 38 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
https://www.ninisite.com/discussion/topic/2821326/خاطره-زایمان-طبیعی-منخوش اومدی جوجوی مامان😘😘😘اینم خاطره اومدن دخملی من😍😍😍😍تیکر تولد یگسالگی آدریانا جونمه😍😍😍😍

ایرانی؟؟؟؟؟؟؟امیرآقایی رو تو اکثر فیلماش دوس دارم جذبه داره

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

اگه دنبال تقویت مهارتهای کودکان خود هستین   

یه سری به ما بزنید

1279
1334

جدید میلاد کی مرام

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچم سقط شد چ زود ازم گرفتیش خدا😢😢😢 بچها دعا کنید زود باردار بشم وگرنه دق میکنممممم حالم بده،،،😔😢😢
مصطفی زمانی رو از نزدیک دیدم به نظرم خیلی قشنگ بود

من صداشو دوسدارم وقتی شعر میخونه

قیافشم خوبه البته 

یه خدا قوتی هم بگیم به چریکای چروک تیرانا   خیلی زحمت میکشن ،خسته نباشید ،سعیکم مشکورا                         خدای مهربونم چجوری میتونم  شکر گزار لطف و مرحمت تو باشم؟؟؟از دست و زبان که برآید کز عهده ی شکرش به در آید .بنده همان به که ز تقصیر خویش عذر به درگاه خدا آورد ورنه سزاوار خداوندی اش کس نتواند که به جای آورد   💖💖🌼🌹🍁🌻🌼🌺🌷🌱🍃🌻دشمن در پناه آهن است و ما در پناه ایمان 🌹الحمدالله الذی جعل اعدائنا من الحمقا       مکتب ما این است : كونا لِلظّالِمِ خَصْما وَ لِلْمَظْلومِ عَوْنا (امام علی ع) دشمن ظالم و یاور مظلوم باشید   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت علی ابن ابیطالب (ع) و ائمه معصومین علیهم سلام 🌹🌹با افتخار شیعه ی حیدری ام💟💟💟
1288

من این ..الان فک کنم پنجاه سالش باشه .تو این عسک سی و چن سالشه

اسمشم یادم نی 

ایرانی هم نی 

دختررویاها نگو بلا بگو خوشگله خوشگلا بگو   موی بلند ،فِیس قشنگ،  دامن کوتاه  آخ آخ آخ          نه موی فر نه موی لَخت ..فقط موهای موج داره دختررویاها رو بورسه  یک دختر تُرک زیبا هستم   و وِی  فرمود : ای نی نی سایتی ها اگر شما 1درصد اززیبایی دختررویاها را ببینید قلبتان از شدت زیبایی اش ب تاپ تاپ می افته   در ضمن بگم ک صاحاب دارم  و عسکمو نمیتونم بزارم ی هو عاشقم میشی   
1335