2726
عنوان

امشب یکی از بدترین شبهای عمرم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1182 بازدید | 56 پست

عزیزم باید یواش یواش از شیر بگیری بچتونو 

کلی اذیت میشی تا وقتی بخوابن ولی وقتی خوابیدهروقت تو خواب بیدار شد سینه تو بزار دهنش بخوره ولی وقتی فهمیدی بیداری نزار متوجه بشه که شیر بهش میدی چه جوری بگم .این رویه یه مدت ادامه بده تا بچتون به کلی عادت کنه شب قبل خواب سیرش کن با غذاهای که مجازه بخوره اینطور کم کم قبول میکنه شما تصمیمتون قاطع هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مگه چطور از شیر گرفتیش،باید اروم اروم و مرحله مرحله بری جلو که بهش لطمه روحی نخوره،بعدشم اخه چ ...

میگم که الان دوسالشه شش ماهه فقط شبها شیر میخوره از امشب بهش ندادم

این نیز بگذرد
2728

بچه برادرم هم الان گرفتیم بلند گریه میکنه یکم سیر میشه خوبه دوباره شروع میکنه به جیغ زدن

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.

عزیزم میگذره..خودت اروم و خونسرد باش تا بتونی این ارامشو به بچت انتقال بدی...

من پسرمو از شیر گرفتم فکر میکردم چقدر اذیت شده و لی در عوضش اشتهاش خوب شد...خواب شبش خوب شد..شروع کرد کارهاشو بطور مستقل انجام بده...و مهمتر از همه شکمش خوب کار میکرد و ذیگه دیر به دیر نبود...و در کل راحت شدم

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

کسی تجربه از شیر گرفتن بچه شیرخشکیو داره؟

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

من هم سه روز اول که شیرم رو قطع کردم افتضاح ترین روزهام بود هنوز جیغ هاش و چشمهاش که پر از التماس بود یادمه😢😢😢چقدر جلوی خودم رو گرفتم بچه ام رنگش سه روز شده بود مثل گچ الهی بمیرم پسر من خیلی به شیر وابسته بود ۲۴ ساعت داشت شیر میخورد من انقدر ضعیف و لاغر شده بودم که حد نداشت

عزیزم باید یواش یواش از شیر بگیری بچتونو   کلی اذیت میشی تا وقتی بخوابن ولی وقتی خوابیدهر ...

نه اینجوری نمیشه میفهمه بچه ها حتی توی خواب هم هوشیارن

این نیز بگذرد
2706