1507
1411
عنوان

امشب یکی از بدترین شبهای عمرم بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 56 پست
بچم دوسالشه تقریبا شش ماهه فقط شبها موقع خواب میخوره که اینم میخواستم دیگه نخوره

منظورم  هی دفعاتشو کم  کم کم  کم    کمتر میکردی نه اینکه از امشب مثلا

یهو   ی شب ندی  

جاش لیوان شیر یا اب بده عادتش بده  شب پاشد بخوره

بمیرررم  واس بچم   

پسر من شیرخشکی بود کم کم مقدار و وعده های شیر رو کم کردم خودش و خودم نفهمیدیم کی از شیر گرفته شده&nb ...

شیرخشک با سینه فرق میکنه وابستگی به سینه مادر زیاده

این نیز بگذرد

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

عزیزم مگه چطور از شیر گرفتیش،باید اروم اروم و مرحله مرحله بری جلو که بهش لطمه روحی نخوره،بعدشم اخه چرا تو گرما از شیر گرفتیش سعی کن تا میتونی بهش مایعات بدی هوا خیلی گرمه،مدامم بغلت کن که فکرنکنه از خودت روندیش.

1517
1432

عزیزم باید یواش یواش از شیر بگیری بچتونو 

کلی اذیت میشی تا وقتی بخوابن ولی وقتی خوابیدهروقت تو خواب بیدار شد سینه تو بزار دهنش بخوره ولی وقتی فهمیدی بیداری نزار متوجه بشه که شیر بهش میدی چه جوری بگم .این رویه یه مدت ادامه بده تا بچتون به کلی عادت کنه شب قبل خواب سیرش کن با غذاهای که مجازه بخوره اینطور کم کم قبول میکنه شما تصمیمتون قاطع هستی

عزيزم خيلي سخته دركت ميكنم!!!!!با هر اشك بچه مادر هم اشك ميريزه.انشالله تنشون سالم باشه اين روزها هم ميگذره.

لا حَــــولَ وَ لا قُـــــوَّةَ اِلّا بِالله اَلعَــــليِ العَظيــــــم
عزیزم مگه چطور از شیر گرفتیش،باید اروم اروم و مرحله مرحله بری جلو که بهش لطمه روحی نخوره،بعدشم اخه چ ...

میگم که الان دوسالشه شش ماهه فقط شبها شیر میخوره از امشب بهش ندادم

این نیز بگذرد
1476
وتی تو رو خدا ماها ک بارداریم مارو نترسون از بچه داری

قبل بچه داری ترسی ک مقابلمونه زایمانه😑😑

فقط 38 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر یِ سالگی دخترِ خشگلم😍❤❣👯

عزیزم میگذره..خودت اروم و خونسرد باش تا بتونی این ارامشو به بچت انتقال بدی...

من پسرمو از شیر گرفتم فکر میکردم چقدر اذیت شده و لی در عوضش اشتهاش خوب شد...خواب شبش خوب شد..شروع کرد کارهاشو بطور مستقل انجام بده...و مهمتر از همه شکمش خوب کار میکرد و ذیگه دیر به دیر نبود...و در کل راحت شدم

فقط 13 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)
1508