1464
1459

خیلی سخته واقعا...

دلت میسوزه واسه بچت😢😢

به نقطه ای از بی تفاوتی رسیده ام که دیگر برایم چیزی یا کسی مهم نیست، میشوی یکی از میلیون ها آدم روی زمین که در خیابان با بی تفاوت ترین حالت ممکن از کنارشان رد میشوم، من به مرحله ای از پذیرش خود رسیده ام که به معنای واقعی انگار خیالم نیست، دیگر  برایم مهم نیست کجایی و چیکارمیکنی نه از تمجید کسی خوشحال و نه از انتقاد و رفتن کسی بهم میریزم، این روزها همه چیز زندگیم به خودم بستگی دارد، حال من خوب است نه غمگینم، نه عاشقم و نه دلتنگ، از شما چه پنهان این روز ها جای هیچکس خالی نیست🙃 لبخندم را حوالی آدمهایی میکنم که ارزشش را دارند...!!! :)👌😉

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

فقط برای ما نیست

اگه از اول همه مسوولیتهای بچه رو گردن خودمون نندازیم و تقسیم کنیم 😒😒😒

دوستان متاسفانه باید با حقیقت رو به رو بشیم 😩 خدا سر قضیه ی سیب خیلی ناراحت شد و ما رو به زمین تبعید کرد 😣 تور مسافرتی نیومدیم که بهمون خوش بگذره 🙄 تبعید شدیم بابا تبعید 😐 
1475

منم  خیلی گریه کردم وقتی ازشیر گرفتمش .حالا اینا ب کنار از پوشک گرفتن ووووواااااای

دوستان عزیز فروشنده زمین در تنکابن هستم برا دیدن عکس زمین ب تاپیکهای قبلم مراجعه کنید 😍😍😍😍
1444
1474

پسر من شیرخشکی بود کم کم مقدار و وعده های شیر رو کم کردم خودش و خودم نفهمیدیم کی از شیر گرفته شده 

وقتی پسرم بهم میگه الی خوشجله میخوام براش بمیرم خدایا شکرت بابت داشتن مهبدم 

واااای من بهمن ماه از شیر میگیرمش از الان غمش تو دلمه😭😭😭😭

هلنایِ نازم هدیه ولنتاینیِ مامان💜تو تک چراغ دنیای منی...🌞 خانه ام، قلبم، چشمانم از نور وجود تو روشن اند ...😍 ناز دخترم تو زیباترین نغمه عاشقانه منی ❤            خیلیا امضامو میخونن این فکرو میکنن که روز ولنتاین اقدام کردیم واسه همین مجبور شدم اینو بگم که روز ولنتاین سز شدم دخترم ولنتاین دنیا اومده ... روز ولنتاین اقدام نکردیم دیگه نپرسین مرسی اه   
1450