2703
2553
عنوان

بچهها با چه قرصی میشه تظاهر به خودکشی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 23616 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

از پروفايلت كه ميترسم  ولي اشكال نداره  چقد بچهات و دوس داري و حاضري بخاطرشون چيكار كني؟

یه بچه دارم

خیلی دوسش دارم خیلی

ولی ازبس عصبس شدم با کوچیکترین کاری کتکش میزنم.ازخودم متنفرم حالم ازخودم بهم میخوره

پیکی به سلامتی خداوند بزن
2456

استارتر یه جمله بهت بگم بشین سه ساعت بهش فک کن تا بفهمی معنی حرفمو...

اون کساییکه دور وبرت هستن اگه نخانت یا اگه درک نکنند خودکشی هم کنی نهایت چهل روز یا یکسال برات عزاداری میکنند بعدش میری تو خاطرات و فراموش میشی....

پس فک نکن با رفتنت اونارو میسوزونی نه فقط خودت میپری ....چ برسه به اینکه بخای اظهار به خودکشی کنی....

من ته داستانو بهت گفتم که بدونی کجای کاری...

پس بجای اینکه بخای گوش بقیه رو بپیچونی تا عوض بشن....یکی بزن تو گوش خودت و بگو آدما همینانند خودت چ غلطی میخای بکنی برای این زندگیت

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
2714
فقط ازین خستم که تواین زندگی هیچکی پشتم نیست حتی پدرمادرم.هر بلایی یکی به اسم شوهر خواست میتونه سرم ...

کاملا میفهمم چی میگی،اما راهش تظاهر ب خودکشی نیس اونا ک الانتو نمیفهمن علت خودکشیتم نمیفهمن شرایطت بدتر میشه از چشم میوفتی و حتی بچه تو ازت دور میکنن ک صلاحیت نداری

با کمک یه روانشناس باتجربه خودتو محکم کن و پشت خودت باش،اگرم نیاز باشه یه مدت دارو ارامبخش و البته بهتر از اون ورزش میتونه کمکت کنه

هرچی بیشتر ب خودت احترام بذاری و ب بی احترامی بقیه بی اعتنایی کنی بهتراز ابنه ک خودکشی کنی ک یکم بترسن و هوات داشته باشن

شرایطت خیلی بدتر میشه،اصلا ب این راه فکر نکن حتی

ممکنه دچار افسردگیم شده باشی بخاطر اینکه میگی تنهایی و کسی پشتت نیس،ب درمان فکر کن و شرایطت رو بدتر از این نکن

امیدوارم هرچه زودتر اروم شی

.... واقعا هیچی ندارم که بگم

پیام منو بخون....برای عمم نگفتم برای تو تایپ کردم

زندگی خود را آویزان نظر و قضاوت دیگران نکنید.نظر و قضاوت دیگران کوچکترین تاثیری در زندگی ما ندارد.مردم حتی از کتابهای آسمانی هم برداشتهای متفاوتی دارند.چه رسد به حرفهای شما........ما کوشش میکنیم حرف خود را بزنیم و دیگران هم آزادند هرطور دلشان میخواهد فکر کنند......(دکتر هلاکویی)😍😍                                                                               عاشق سه تا مردم😍😍😍همسرم پسرم داداشم(M&M&M)    
وای چه وحشتناک از بینی

آره چون اگه خودکشی نمایشیا موقع بستری بهشون خوش بگذره بازم تکرار میکنن برا همین اذیتشون میکنن که پشیمون بشن

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
یه بچه دارم خیلی دوسش دارم خیلی ولی ازبس عصبس شدم با کوچیکترین کاری کتکش میزنم.ازخودم متنفرم حالم ...

ببين تنها راهش اينه كه قيد هر چي افكار منفي 

رفتارا رو بزني 

اهميت ندادن  و تمام توجه ات رو به بچت دادنه 

تجربه كردم كه ميگم يه مدت ديگران به شدت اذيتم كردن ديدم راهي ندارم 

حتي با شوهرم تو خونه تا زماني كه باهام صحبت نميكرد سر صحبت رو باز نكردم 

يه مدت كلا با خانواده خودم و شوهرم قطع رابطه كردم 

تو اين مدت تمام حواسم رو به خودم به كارام دادم 

به شوهرم هيچ بي احترامي نكردم تو اون مدت   

فقد پيگير رفتار خودم شدم 

زندگيم درست شد و رو روال افتاد خدارو شكر

فقد بي منت بدون هيچ توقعي به خانواده ي خودم بچهام و شوهرم محبت كردم

اين حرفا رو چند سال پيش يه خانم تو ني ني سايت بهم گفت