2726
عنوان

بچهها با چه قرصی میشه تظاهر به خودکشی کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 23671 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زنداداشم یه مشت قرص خورده بود😂 نمرد به قصد مرگم خورد خخ

قلبمو شکست..روزها..ماه ها... بم بی توجه بود... کسی که عاشقش بودم..یروز که اصلا جواب زنگامو نمیداد بادوستاش پارتی گرفته بود...نوشتم:یروز توعصبی من بیخیال تو ناراحت من بیخیال توبی تاب من بی خیال یروزم نوبت تو میشه هی زنگ بزنی جواب ندم پیام بدی جواب ندم...اون زمان بهم پوسخند زد..چون میدونست چقد عاشقشم و مطمئن بود نمیشه من بهش بی توجه باشم...شروع شد ..اینبار هربار منو میشکست دیگه خودمو جمو جور نمیکردم...غرق بودم تو افسردگی تو غم 

آتو میدی دست شوهر ولت میکنه میره باهاش منطقی حرف بزن اگه خدای نکرده واقعا چیزیت شد کی میخواد بهت دل بسوزونه عمرتو حروم میکنی

خدایااااااااا شکرت که بهم امیرحسین دادی       
کمبود محبت ندارم.هرکارکردم کسی نفهمید نیاز به کمک‌دارم تا چه حد دارم اذیت میشم

قرص اعصاب بخور نه واسه خودکشی واسه اروم شدنت

بدترین راه خودکشی و تظاهر به خودکشیه بعدا تا اتفاقی بیوفته میگن دختره از نظر روانی مشکل داشته

من درکت میکنم ولی بقیه مطمعنم بد فکر میکنن

فقط بدون هر قرصی بخوری وقتی ببرنت بیمارستان از بینی معده تو شستشو میدن یه دورم اونجا میمیری و زنده میشی. در واقع از بینی لازم نیس ولی برا خودکشی نمایشیا اینکارو میکنن که مزه ش زیر زبونشون بمونه دیگه نمایش راه نندازن  

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
2706