2410
2553
عنوان

خانومایی که به موهاشون میرسن بیان.

| مشاهده متن کامل بحث + 25528 بازدید | 119 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

روغن کرچک از عطاری خریدم بعد حمام میزنم انگاری موهامو اتو کردم اینقد لخت و براق میشن برای تقویت و ا ...

بو نمی ده نمی دونم بوی روغن چقدر می ریزه برای رشد هم خوبه

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭
2720

شیرمو فاربن. کرم مو برکلی که بد نیست. اولین باره کرم مو استفاده میکنم. موهام هم آسیب دیده است و هم وز و حالت داره . شیر موی فاربن اما عالیه. 

دلا معاش چنان کن گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد
شیر مو چیه ؟ من سرم‌مو میزنم .کدوم بهتره

منم دوفاز میزدم الان تو دیجی زدم پرفروش ترین دیدم شیر موی فاربن اورد

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2714

پوسته تخم مرغ و شنیدم فوق العادس حتما باید امتحان کنم 

کسی اینجا امتحان کرده🤔

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
روغن کرچک از عطاری خریدم بعد حمام میزنم انگاری موهامو اتو کردم اینقد لخت و براق میشن برای تقویت و ا ...

بو نمیده؟ روغن کرچک خیلی چربه چن قطره میزنی به موهات؟ من بعد حموم موهام وقتی خشک شد فقط یکم نم داره ۶ قطره روغن نارگیل میریزم کف دستام میمالم به موهام بعد شونه میکنم 

خوبه یا عالی تو دیجی کالا پرفروش ترین محصول بود...

من موهام لخته و پایین موهام رنگ داره فقط اون قسمتا رو میزنم خیلی لطیف میشه و عالیه برا من

ب ریشه مو نباید بزنی چون اگ موهات مث موهای من چرب باشه میربزه فقط ب ساقه مو باید زده بشه

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔
شیرمو فاربن. کرم مو برکلی که بد نیست. اولین باره کرم مو استفاده میکنم. موهام هم آسیب دیده است و هم و ...

چجوری میزدی من موهام تاکمرمه و نسبتا مره نه خیلیییی ولی حجم اش زیاده هر روز تقرییا میرم حموم یه دونه ۱۰۰ میل اش برا چند وقت خوبه؟

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706