2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تنها نفرین مادر این بود الهی یه بچه مثل خودت گیرت بیاد بفهمی من چی میگم 

یا میگفت به حق پنج تن زود تر مادر بشی به دلم برسی 

منم پوست کلفففت فقط میگفتم انشاالللللللللله 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

من توی سن بلوغم که بودم خیلی بخاطر تغییراته هورمونم پرخاشگر شدم و مادرم بجای اینکه درکم کنه و یا منو ببره مشاوره ، نفرینم کرد

بعد من از بد روزگار با یه آقایی نامزد شدم که بیمار روانی بود و دوقطبی بود و من ازش توی دوران نامزدی جدا شدم.

مامانم اولین حرفی که بهم زد این بود که جدا شدنه تو نتیجه رفتارات و نفرینهای منه 😐

من توی سن بلوغم که بودم خیلی بخاطر تغییراته هورمونم پرخاشگر شدم و مادرم بجای اینکه درکم کنه و یا منو ...

ببخشید اما چه مادر بیشعوری

سعی کنیم ما اینطور نباشیم

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖
من توی سن بلوغم که بودم خیلی بخاطر تغییراته هورمونم پرخاشگر شدم و مادرم بجای اینکه درکم کنه و یا منو ...

هیچ مادری از ته دل نفرین نمیکه 

حتما قسمتت نبوده 

به زودی 😍😍حتما حتما در این مکان تیکر بارداری واقعی نصب میگردد😁😍😍😍😍😍😍😍 اهای شمایی که داری این امضا رو میخونی انشاالله به زودی بی بی چکت مثبت بشه😁 حتی شما دوست عزیز مجرد🤦‍♀️😊 البته اول ازدواج (یه صلوات  مهمونم کن مرسی)

شوهر منو مامانش نفرین کرد هنوز ک یادم میاد دلم میسوزه😔😢

خر گفت علف ابی است گرگ گفت نه سبز است .رفتند نزد شاه جنگل (شیر) ماجرای اختلاف را گفتند.شیر گفت گرگ را زندانی کنید .گرگ گفت مگر علف سبزنیست ؟ شیر گفت سبز است . ولی دلیل زندان تو بحث کردن با خر است .هرگز با نادان ها بحث نکنید .
2706