2737
2734
دوست جونا من واقعا"موندم کدوموبخرم!بعضیامیگن تخت کودک نوجوان تاچندسال استفاده نمیشه وبیفایده است!میشه نظراتتون بگین.
سلام من برای پسرم تخت کودک ونوجوان خریدم اصلا روش نخوابید وبلا استفاده موند مجبور شدم الان که 7 سالشه براش یه سرویس نوجوان گرفتم به نظر من از همون اول نوجوان بخر
من رویایی دارم رویای آزادی رویای یک رقصه بی وقفه از شادی
من رویایی دارم رویای رنگانگ رویای دنیایی سبز و بدون جنگ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من واسه پسرم یه گهواره و یه تخت کودک-نوجوان گرفتم. پسر من تا سه ماهگی توی گهواره و کنار تخت ما می خوابید. از سه ماهگی که گهواره براش کوچیک شد توی تختش میذارم. از اون موقع توی اتق خودش و توی تخت کودک- نوجوانش میخوابه.
ما واسه دخترمان یک تخت کودک و یک تخت نوجوان خریدیم. تا حالا که دو ساله شده از تخت کودک اصلا استفاده نکرده و همش روی تخت ما خوابیده . حالا تا بعدها چی پیش بیاد و روی تخت نوجوان بخوابه.
2738
تختش کودک- نوجوان هست. در حالت کودک دورش نرده داره. وقتی بزرگ شد میشه میز تعویض و نرده های دورشو برداشت. نرده های دورش تقریبا بلند هست. وقتی سرپا روی تخت می ایسته نرده ها تا شونه ی پسرم هست
من برای دخترم یه گهواره گرفتم برای اتاق خودمونب رای اتاق خودشم نوزاد گرفتم چون قاعدتا بعد از 4 یا 5 سال دیگه کارایی ندارن تختا چه نوزاد باشه یانوزاد نوجوان باید اون موقع عوض بشه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!

تخت كودك و نوجوان از هر كجا مي خريد از بامبينو نخريد كه عليرغم اينكه خيلي گرونتر ميده و تبليغات الكي ميكنه ،خدمات پس از فروش و غيره و غيره ولي از شعبه كه اومدي بيرون ديگه از مدير شعبه كه براي فروش جنس به شما هي از برندشون  تعريف مي كرد گرفته كه ميگه ديگه از مسئوليت مغازه خارج هست تا خدمات پس از فروششون كه تلفني ميگن پيگيري مي كنيم و هيچگونه پيگيري نمي كنند تا توي پيجشون كه الكي ميگن مشكلتون رو دايركت بگين پيگيري مي كنيم كه آبروشون رو نبريد ولي بعد از دايركت هم هيچگونه جوابدهي نيست.

حالا شما فكر كنيد اينا بخان چند سال هم به شما خدمات بدهند!