2726
عنوان

تاپیک جامع حاضر جوابی😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 21888 بازدید | 914 پست
چون فامیل شوهرت هستن میتونی بندازی گردن شوهرت یعنی مثلا یه چیزی تواین مایه ها با ادبیات خودت بگو - ...

عالی بودن گلم..جاریم ازمن بزرکتره کللللن اهل تیکه و مسخره کردنه

(کاربری جدیدمه)خدایا دستمو بگیرفقط تومیتونی♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم كلا تيكه زياد ميشنيدمو جواب نميدادم يني بلد نبودم . رقتاراي چندش هم زياد ميبينم از خانواده شوهرم

مثلا خواهر شوهرم شوهر نداره و دوست داره با من مثل هوو باشه مثلا پريود شدني كم ميمونه نوارشو دربياره به شوهرم نشون بده و كلا همه بفهمن اين اين جوريه.ما تو خانوادمون از اين لحاظا خيلي حيا داريم و اونم خيلي ادعا داره هااااا

2728
مادر شوهرم هم خودشو جر ميده بگه بچه هاي من شبيه اونن در جالي كه شبيه منن از لجش ميگه . چي بگمجوابشو ...

نمیدونم

اگه با هم رابطه خوبی هم ندارین شاید بتونی بگی مثلا حالا خیلی هم الگوی خوبی نیستی میخوای اونا رو هم ب خودت بچسبونی

ولی اگه رابطه با احترام داری نمیدونم چی بگی

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
نمیدونم اگه با هم رابطه خوبی هم ندارین شاید بتونی بگی مثلا حالا خیلی هم الگوی خوبی نیستی میخوای اون ...

نه بابا چه رابطه اي با ادمي كه اين قدر حسوده .كلا تو فاميلم همين طوره كسايي رو كه دوست داره ميگه بچت عين خودته ولي از كسايي كه خوشش نياد يا بخواد اذيت كنه ميگه بچت شبيه مادر شوهرته شبيه خواهر شوهرته كه حرصشو دربياره

ميدونيد من ازدواج كردني تصميم داشتم باهاشون مثل خانواده خودم باشم دوست داشته باشمشون .تك تكشونو.ولي وجود مريض و سوء استفاده كن و رفتارهاي تماما ادا و دروغ و حقه بازشون اروم اروم دلمو برگردونده يني دفعه اي نيست كه تيكه نندازه و چرت و پرت نگه چه خودش چه دخترش كه به خاطر اخلاق گندش شوهرش طلاقشو داد رفت رفت ولي منه عروس چون مثل خودشون بلد نبودن دمار از روزگارم كشيدن .به جايي رسيدم كه با شوهرم شكر خدا خوبم ولي از اونا متنفرم ودلم ميخواد بعد اين برعكس قبلنا من بسوزونمشون

مادر شوهرم هم خودشو جر ميده بگه بچه هاي من شبيه اونن در جالي كه شبيه منن از لجش ميگه . چي بگمجوابشو ...

عزیزم میدونم حرصت درمیاد این حرفو میزنه و میخای ی جواب دندان شکن بهش بدی اما اهمیشه موقع جواب دادن شخصیت خودت هم درنظر بگیر 

اگر ی جواب داغون بدی شاید دیگ این حرفو نزنه اما شخصیتت خودت رو در حداونها اوردی پایین همیشه یجوری جواب بده ک نه بهت انگ بی ادبی و بی شخصیتی بچسبه نه ینک چیزی تو دلت بمونه

مثلا اگر مادر شوهرت میگه بچه ات شبیه منه لازم نیست بگی نخیرم اصلنم شبیه تو نیس بلکه میتونی بگی خوب مگه چیه شبیه مادربزرگش باشه ولی خوب حالا کوچیک هم هست بچه قیافه اش تا بزرگ بشه هی عوض میشه

درضمن باادمهایی ک اذیتت میکنن زیاد رفت و امد نکن واسه ارامشت بهتره

...
عزیزم میدونم حرصت درمیاد این حرفو میزنه و میخای ی جواب دندان شکن بهش بدی اما اهمیشه موقع جواب دادن ش ...

ممنون كه زحمت كشيدي حرفات خيلي خوبن چن با ميخونم يادم باشه .دستتون درد نكنه

2706