2726
عنوان

تاپیک جامع حاضر جوابی😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 21888 بازدید | 914 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به من هرچی بگن میگم اونیکه بایدبپسنده پسندیده😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2728
دقیقا خانواده همسر منم همینجورن سریع جواب میدن من مثه خنگا نگاشون میکنم

امان از مادرشوهرم. یه جوابایی بلده که دهن ادم وا میمونه چهار روزم فکر کنم جوابی به ذهنم نمیرسه. اونوقت فکر کن خانواده ی من چین که من حاضرجوابم توشون! 

آینده حتما" زیباست.🥰
حقوق این ماه شوهرمو دادم پسرم بعنوان جایزش که دریخچال بقیرو بازنکنه😑😑

عالی

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
مادرشوهرم جلو شوهرم بهم گف با پسرم خوب باش بنظرت چی باید بهش میگفتم اون لحظه؟

بگو شوهر خودمه بلدم چطوری باهاش رفتار کنم

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!

شوهرم گوشی نت ۹ گرفته بود بعد برادرشم واسه پسرش یه گوشی مدل بالاتر گرفته بود ،همون اوایل خریدن من یه هفته گوشی شوهرمو گرفتم ،ازش ،البته خودمم گوشی تازه خریده بودم ولی مدل پایینتر، برادرش فهمیده بود ،یه شب خونه مادرشوهر همه بودیم همش به کنایه به شوهرم میگفت من میخوام گوشی میلاد رو بفروشم مشتری سراغ نداری ،حس کردم منظورش با منه ،چه عکس العملی باید نشون میدادم .

یا امام رضا منتظر نگاه مهربونت هستم ،دستمو بگیر  
مثلا نمی خوای لو بدی که خرید عید کردی ولی طرف سیریش میشه همش هی می پرسه هر چقدرم میگی نه آنقدر میپرس ...

بگو نخریدم و در اینده هم نمی خرم عزیزم اصلا قصد خرید ندارم. اگرم گفتی آره بگو قیمتش یادم نیست. رنگشم چرت و پرت بگو

2706