2726
عنوان

تاپیک جامع حاضر جوابی😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 21888 بازدید | 914 پست
چقدر چاق شدی این لباست اصلا بهت نمیاد

واقعا چاق شدم؟ راست میگی؟ خیلی خوشحالم کردی کلی زحمت کشیدم و باشگاه رفتم تا یکم تو پر تر بشم

مرسی که روزم رو با تعریفت ساختی(بعدشم تا اخر مهمونی خنده) تکنیک مغالطه😎

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
چقدر چاق شدی این لباست اصلا بهت نمیاد

آره این روزا خداروشکر خیلی بهم خوش میگذره😐

اتفاقا خیلیا گفتن تو تنت خیلی قشنگ نشسته البته من به نظر بقیه کاری ندارم هر جور که راحت باشم لباس میپوشم

خوابم‌گرفته🙄

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....
میخوای پربازید شی😂😂😂

اینم تیکه بود

اینم جواب بدین😂😂😂

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
بیاین بگین به مادرشوهرم چه جواب بدم؟ بمن تیکه انداخت که عروس جدیده گفته در شان من و داماد نبوده با ...

هرکی روش خودشو داره واسه چُ سی اومدن

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  
2706