1345
1363
عنوان

تاپیک جامع حاضر جوابی😎😎

| مشاهده متن کامل بحث + 18330 بازدید | 914 پست
چقدر چاق شدی این لباست اصلا بهت نمیاد

جدی؟ خیلی دوست داشتم چاق بشم و این مدلی بشم و لباسمم مورد پسند شوهرمه همین مهمه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫

خوابم‌گرفته🙄

عصرانه، دلم یک گوشه‌ی دنج ،در یک کافه می‌خواهد ...!فقط من و تو ...!در ازدحام جمعیت این شهر ،فقط تو را ببینم ...!تو قهوه تعارف کنی ...من غرق در قهوه ای چشمانتطعمِ خوشِ بودنت را بنوشم ...!#من خدا را دارم اللهم صل علی محمد وآل محمد....

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

میخوای پربازید شی😂😂😂

اینم تیکه بود

اینم جواب بدین😂😂😂

🌹❤سلام.🥰🖐 من این ترم امتحاناتم خیلی مهمه.عزیزانم میشه برام ۵ تا صلوات بفرستین و دعا کنید همشون رو قبول بشم❤🌹🙏
1350
چقدر قدت کوتاهه

مگه بده اگه بلند بودم که الان باید از روی درخت نارگیل میچیندم

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🚫تیکر به وقت تولد بانو آریانا، ملکه ی قصر🌼🚫   ⚠️توجه⚠️        ⚠️توجه⚠️                                     به اطلاع میرساند، در ۲۴ مهر ماه، دختری متولد شده است... که الان منم😐.. نه خداییش توقع داشتی بگم زندگی سرشار از عشق و محبتی دارد و چیزای دیگه... شما به بزرگی خودت ببخش خواهر 😜    خانما، خواهران، اینجا واس خوشگلاس، یعنی کلش واسه خوشگلاس،خب الان تو زشتی، میگی چیکار کنم؟    هیشششششش، آره منم یه عدد زشتوام، کی به کیه، توهم بیا، فقط بپا که لو نریم🤫
1226
مدل ابروت خیلی خزه نرو پیش این آرایشگره😂😂😂😂

از مدل ابرو تو که بهتره خدایی😁

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
مادرشوهرم جلو شوهرم بهم گف با پسرم خوب باش بنظرت چی باید بهش میگفتم اون لحظه؟

میگفتی نیازی به تذکر شما نیست خودمون میدونیم چجوری باهم رفتار کنیم

https://t.me/joinchat/CtrVvT-I0AzQxBZCZzI-Nwگروه پاسخ به مسائل شرعی،شبهه و هرسوال دینی
1364