1345
1341
حالا یه چیز باحال😂😂وقتی سونو بودم دکتر همش فشار میداد رو شکمم بعد گفت پشتشو کرده برو قدم بزن بعد ی ...

الهی عزیزم نمیخواسته سونو شه😃😃😃

منم ی بار مطبه دکتر رفته بودم سونو 

پول همرام کم بود

دکتره هم هی میخواست نوار قلب بگیره 

قربونش برم انثد تکون خورد نذاشت نوار قلب بگیره فکر جیبم بود😃😃😃😃😃

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

وقتی گفته الان معلوم نیست باز پرسیدی مطئن باشم؟ بعد گفته 90 درصد! صد در صد ک نگفته مطمئن باشی! 😐 ب ...

پرسیدم مطمئن باشم؟ که ببینم در ادامه چی میگه! 

آیا میگه آره یا نه ... چون دکتر خشکیِ حرفاش همیشه جوریه که آدمو به شک میندازه..حتی وقتی میگه 90درصد بازم لحن بیانش جوریه که آدم نمیدونه اعتماد کنه به حرفش یا نه.! 

ضمنا خیلیا تو 13هفته و حتی 12هفته درست میگن!!!! این دکترم سال 95 به دوستم جنسیت بچشو درست گفت! 

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
1350
ترنم خانم من

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

اگر میدونستم ک تاپیک رو صرفا برای پربازدید شدن زدی اصلا عکس رو ارسال نمیکردم.نمیدونستم فقط یه تعداد عکس رو ریپلای میکنی ک امار صفحات بالا بره و بعد پربازدیدشدنش دیگه بهایی ب کاربری ک وقت گذاشته و توی تاپیکت شرکت کرده نخواهی داد.کاش میتونستم عکسو پاک کنم حیف ک امکان دیلیت توی این سایت تعریف نشده...

اگر میدونستم ک تاپیک رو صرفا برای پربازدید شدن زدی اصلا عکس رو ارسال نمیکردم.نمیدونستم فقط یه تعداد ...

عزيزم من قصد ناراحت كردن شمارو نداشتم عكس دخترگل تونم لايك كردم نميشه كه براي تك تك عكس ها نظرداد چنين قصدي هم نداشتم كه با ريپلاي چندتا عكس برم پربازديد،فكركرديد به خاطر پربازديد شدن جايزه ميدن ياافتخار خاصي نصيب من ميشه؟اتفاقا كل  اين٤٩صفحه رو لايك كردم وآخرش اينقدر برام اعلان ميومد كلافه شده بودم اما به احترام كاربرا تاپيك رو قفل نكردم وتك تك عكسارو لايك كردم وهدفم فقط چيزي بود كه تو متن اول تاپيك نوشتم

بازم اگه ناراحتتون كردم عذر ميخوام خدا دختر نازتونو حفظ كنه💛

سلام!!!
اگر میدونستم ک تاپیک رو صرفا برای پربازدید شدن زدی اصلا عکس رو ارسال نمیکردم.نمیدونستم فقط یه تعداد ...

بعد هم اگه ناراحتيت به خاطر عكس گذاشتن ميتونيد به ني ني يار بگيد براتون حذفش كنه

سلام!!!