2737
2734

خیلی ناراحتم.یکی از دندونای اسیابش در اومده بود.دیدم همش دستش تو دهنشه داره میخارونه.نگا کردم دیدم پشتش سفید شده و سفت هس.انگار دندونه!!!

یعنی ممکنه دندون باشه.اگه دندون بود براش چیکار میکنن

👶👶👶

نمیفهممت خوب باید در بیاد دیگ

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب ب سلامتی بزار در بیاره مگه قراره کاری بکنید .تا دوسالگی همه دندانش در میاد فرقی نمیکنه کی در بیا ...

ببخشید متوجه نشدید.

یه دندون دراومده پشتش یه دندون دیگه داره در میاد.

دندون کناریش نیس

👶👶👶
پشت همون دندونی که دراومده یه دندون دیگه داره درمیاد.

خوب معمولا پست اسیاب کرسیا دز  میان دیگ

کاربر ۹۶ هستم بخاطر شرکت تاپیک گرونیی تعلیق شدم😑دوست عزیز من اینجا نیومدم امتحان املا بدم ک تا پست میزارم بجای توجه ب متن غلط املایی میگیری مهم مفهومو منظور ک درست ادا بشه بدم میاد از این کار لطفا ب املا نوشته هام کار نگیرید با تچکر😊
2738
ببخشید متوجه نشدید. یه دندون دراومده پشتش یه دندون دیگه داره در میاد. دندون کناریش نیس

آهان متوجه شدم عزیزم ببرش پیش دندون پزشک فکر کنم اگه مشکلی داشته باشه بکش اونا رو .البته شوهر من یدونه دندونش همین طوریه فعلا ک مشکلی نداشته .

فکر کن یه ردیف دندون داری پشتش یه دندون هس.الان این دندونی که درمیاد طرف سقف دهان هس

اها به جا پشتش داره پلوش در نیاد سمت کان دهان؟ مطمئنی اشتباه نمیکنی استخونا کامش نیس؟ منن از این اشتباها کردم اخه

آهان متوجه شدم عزیزم ببرش پیش دندون پزشک فکر کنم اگه مشکلی داشته باشه بکش اونا رو .البته شوهر من یدو ...

من خودم تو سن 5 یا 6 سالگی اینجور شدم که دندون شیری رو کشیدم دندون عقبیا اومدن جلو..

ولی تو این سن احتمالا جراحی بشه.خیلی ناراحتم

👶👶👶
نه سفید شده...مثل دندون..

پس ببرش دکتر یک  شاید ویتامین دی کلسیمش زیادی کرده بگو ازمایشن بنویسن

سلام خانم ماه بانو میشه ب&رسم بچتون تحت نظر کدوم دکتر هست واگه ممکنه دوستیمد قبول کنید

خدایا ریفلاکس دخترمو خوب کن خدایا هوای همه نی نی ها رو داشته باش تبکر تولد دخترمه براش دعا کنید خاله ها
2706