1351
1341

وااااای که چه عروسی ای بود.

بچه ها من همیشه از عروسی ای ک توش عروس دوماد فقط به خودشون توجه میکنن متنفرم. یعنی به فکر مهمونا نیستن و ففط چیزای مربوط ب خودشونو عالی میگیرن.

بچه ها لباس عروس عااااالی ارایشش عااااالی دوتا دوربینودفیلمبردار رقص نور دود رقص اسپانیایی رقص هماهنگ چقدددد شاباش و.. ...

حالا بشنوین از اینور مجلس

حتما شام بهت نرسیده 😀

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لزومي ندارد من هماني باشم که تو فکر مي کني ، من هماني ام که حتي فکرشرا هم نمي تواني بکني ...لبخند مي زنم و او فکر ميکند بازي را برده ، هرگز نمي فهمد با هر کسيرقابت نمي کنم...زانو نمي زنم، حتي اگر سقف آسمان ، کوتاهتر از قد من باشد ! زانو نميزنم، حتي اگر تمام مردم دنيا روي زانوهايشان راه بروند ! من زانو نميزنم...درگير من نشو، همـدم نميشوم

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1307

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی
1226
جای بسیااااار تنگگگگ فکر کنم کلا شاید 15 تا میز تو سالن نبود بعد جمعیت زیااااااد تو هم میلولیدن. بسی ...

وای نگو دیگه 😖😷

یه صلوات مهمونم کنید برای خونه دار شدنمون🏠⁦💕🤲 خودمم وقتی میبینم تو امضاتون، حتما صلوات رو می‌فرستم

من اگ ی روز عروسی بگیرم فقط بخودمون فک میکنم 

اخه ببخش شمارا تمیگما

کلی میگم اگ شام عالیم باشه ی عیبی ازش درمیاد بعدم خوب یا بد بعد ی ماه فزاموش میشه اما ارایش عروس فیلم عروس عکسش سالها ماندگاره

جای بسیااااار تنگگگگ فکر کنم کلا شاید 15 تا میز تو سالن نبود بعد جمعیت زیااااااد تو هم میلولیدن. بسی ...

وای اسی گرمم شد

دیگه دارم عصبی میشم😂😂😂

♥جز نقش تو در نظر نیامد ما را♥     ♥جز کوی تو رهگذر نیامد ما را♥
1335