2703
2553
عنوان

کیا این کتابو خوندن؟اسم کتاب چیه؟

425 بازدید | 26 پست

سلام.شبتون خوش.

عزیزان یه کتابیه که خیلی دنبالشم انگاری تو کتاب مثلا پدره به پسرش نصیحت میکنه که فقط دزدی نکن.اونم میگه منکه هیچوقت دزدی نمیکنم.پدرش میگه اگه دروغ بگی حقیقت رو دزدیدی ،اگه... .واگه.....

وادامه داره.

عزیزان اسم این کتاب چیه؟چجوری پیداش کنم وبخونمش.

فقط اینارو ازش میدونم.چیز زیادی نمیدونم.

ممنونم😍

فک کنم جز از کله ... میخوای ی نمونه فصل دان کن از فیدیبیو چک کن 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
فک کنم جز از کله پدره برا پسرش فلسفه زیاد میبافه میخوای ی نمونه فصل دان کن از فیدیبیو چک کن 

اصلا درموردش فقط این چند خط رو میدونم.چیز زیادی دربارش نمیدونم.گوگل رو زیر ورو کردم نتونستم اسمشو پیدا کنم ودانلودش کنم

توی یک کانال مطلبش و خوندم اسم کتابش و نمیدونم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2714
اصلا درموردش فقط این چند خط رو میدونم.چیز زیادی دربارش نمیدونم.گوگل رو زیر ورو کردم نتونستم اسمشو پی ...

اها ولی  جز از کل کلا کتاب خیلی قشنگیه ضرر نمیکنید بخونیدش شاید همون باشه

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2706