2410
2553
عنوان

دوستای خوبم میاین نظر بدین؟

74 بازدید | 10 پست

بچه ها هفته دیگه عقد خواهرشوهرمه که فقط بزرگ ترها هستن ی مجلس خیلی رسمیه حالا بنظرتون من کت شلوار بپوشم یا کت و دامن؟30 سالمه سایزم 42 هست ؟در ضمن حجاب هم دارم چون مختلط هستن مهمونا

راز دل را نتوانم به کسی بگشایم/که در این دیر مغان راز نگهداری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
کت دامن عزیزم چون مختلطه کت شلوار مناسب نیست 

ازون نطر مشکلی ندارم میگم شاید کت دامن سنمو زیاد نشون بده واقعا اینجوریه؟

یه پیراهن بلند بپوشی قشنگ تر نیست؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2714
یه پیراهن بلند بپوشی قشنگ تر نیست؟

خودمم موندم چی بپوشم آخه میگم چون رسمیه کت دامن یا شلوار بپوشم واسه جشن ها پیرهن  و لباس شب بپوشم

ازون نطر مشکلی ندارم میگم شاید کت دامن سنمو زیاد نشون بده واقعا اینجوریه؟

نه عزیزم به بدنت بیاد و شیک باشه خوبه

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
خودمم موندم چی بپوشم آخه میگم چون رسمیه کت دامن یا شلوار بپوشم واسه جشن ها پیرهن  و لباس شب بپو ...

اینو بدوز رنگ صورتی یا بنفش یا مرجانی یه چیزی بین مانتو پیراهنه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید