2726
عنوان

من چرا نمیمیرم

434 بازدید | 37 پست

از یه طرف مادرم میگه برگرد سر خونه زندگیت..از یه طرفم منکه خونه ندارم زندگی ندارم شوهرم میگه پشت گوشتو دیدی منو هم میبینی ..از یه طرف دیگه هم پدر و برادرم پشتم نیستن دعوام میکنن همش میزنن..کجا برم اخه از وقتی ازدواج کردم تا الان همش خونه بابام قهرم از دست خانواده شوهرم..اصلا نفهمیدم زندگی مشترک چیه ازدواج چیه پدرمو در اوردن  شوهرمم حاضر نیست مستقل بشه اینجا کتک اونجا کتک کجا برم خود خدا هم من رو نمیخواد

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😢😢😢

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

عزیزم خیلی متاسفم. شرایط سختی داری. نمیشه کاری پیدا کنی یا به نحوی با شوهرت مصالحه کنی؟ منم وقتی خیلی غمگین و مستأصل میشم فقط به مرگ فکر میکنم ولی سعی کن از کسی کمک بگیری

با شوهرت حرف بزن ببرش مشاوره

حرف نمیزنه باهام ..میگه پشت گوشتو دیدی منم میبینی..منم بهش گفتم پشت گوشتو دیدی من و بچه ات رو هم میبینی 

چشم چشم دو ابرو،چشمای گریان بی سو،کمرم بند شکسته آن کمند گیسو،وقت باران همه ی پنجره ها میرقصند،باز کن این پنجره را باز هوا میخواهم
 بابا و داداشت میزننت !؟شوهرتم میزنتت؟!    

😭😭😭😭

2706