2726
عنوان

خانمای تحصیل کزده لطفا بیاین

105 بازدید | 20 پست

بچه ها بین شبانه دانشگاه معتبر مثل فردوسی (حدود 4 ساعت راهه تا شهرمون) و پیام نور (یکساعت راهه) کدومو انتخاب کنم؟؟؟ و ایا اینکه شهریه کدوم کمتره؟ و کلاسای ارشد چجوریه؟ چند روز در هفته؟ خانما لطفا کمک کنید زیاد وقت ندارم دو دل هستم.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دانشگاه معتبر بهتره ولی اگه بچه داری ۴ ساعت راه خیلییههه 

اونم دانشگاه های دولتی معلوم نیست انتخاب واحدشون چجوری میشه شاید مجبور بشی چند روز بری تو هفته 

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!
2728

ببین اولویتت بچه هست یا دانشگاه

اگه دانشگاه باشه صدالبته فردوسی

بعدا ازت بپرسن کجا مدرک گرفتی ببین جواب بدی زمین تا آسمون فرق میکنن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
ببین اولویتت بچه هست یا دانشگاه اگه دانشگاه باشه صدالبته فردوسی بعدا ازت بپرسن کجا مدرک گرفتی ببین ...

عزیزم لیسانسمو پیام. نور گرفتم بعد تقریبا 6 سال از فارغ التحصیلی اولین بار شرکت کردم ارشد رتبم به شبانه میخوره چیکار کنم دقیق نمیدونم

معتبر بهتره چون استاد بهتری داری و راه دورتر باعث میشه مستقل تر بار بیایی ولی یادت باشه بیست سال دیگه مهم نیست کجا درس خوندی 

مهمه چقدر از اون تحصیل توی زندگی ات استفاده میکنی و ان شاء الله دکترات از کجاست

پیام نور هم خیلی سخت تر از بقیه دانشگاه‌ها امتحان میگیرن

😁

مسلما شبانه فردوسی بهتره

پولشم از پیام نور بیشتره

ارزشش هم حتما بیشتره

کلاساشم لابد بیشتره

کلا بیشتره  

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
قطعا دانشگاه معتبر مهمه ..بعدم تعداد جلسات ارشد کم هست و باهات راه میان ..دانشگاه ازاد حتی بری بهتره ...

خودمم خیلی دو دلم اصلا دوست ندارم برم پیام نور... اونقد که میگم بزنم شبانه نهایتا نرم هم باز حس بهتری دارم تا پیام نور برم

معتبر بهتره چون استاد بهتری داری و راه دورتر باعث میشه مستقل تر بار بیایی ولی یادت باشه بیست ساله مه ...

عزیزم پیام نور واقعا سخت میگیرن خودم مهندسی آی تی مو از پیام نور گرفتم پدرم در اومد

عزیزم لیسانسمو پیام. نور گرفتم بعد تقریبا 6 سال از فارغ التحصیلی اولین بار شرکت کردم ارشد رتبم به شب ...

ببین اگر میتونی خانواده و بچه رو مدیریت کنی.بدون شک برو دولتی.حتی اگه شبانه باشه.چون توی مدرکت نمیزنن شبانه ولی بعدا سر هر کاری بخوای بری ازت میپرسن از کدوم دانشگاه مدرک گرفتی

البته اگه نمیخوای کار کنی فرقی نمیکنه کدوم رو بریا

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
خودمم خیلی دو دلم اصلا دوست ندارم برم پیام نور... اونقد که میگم بزنم شبانه نهایتا نرم هم باز حس بهتر ...

اره

پیام نورو همیشه میتونی بری

ولی این رتبه رو برای شبانه شاید بعدا نیاری

کدوم شهری!؟

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....
2706