2733
2734

Evil dead 4 واقعا ترسناکه بنظر من ( واقعا خیلی فیلم ترسناک میبینم ) ترسناک ترین فیلمه

گور بابای غم من میرسم به چیزی که لایقم شاید توی زندگیمم له شدم ولی تموم میشه با خنده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

عروسک خیلی ترسناک  بود برام  و  جیغ ! 

بنظرم  ساو هم خیلی ترسناک ولی من شنیدم  سکین  هم  خییییییلی ترسناک 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
یاحال ترینش تا به این لحظه conjuring ها the nun و anabelle ها بودن مزخرف ترینش silent hill

اینارو همه دیدن جدید بگو 

گور بابای غم من میرسم به چیزی که لایقم شاید توی زندگیمم له شدم ولی تموم میشه با خنده 

بیا عزیزم هر چی دید رو کن 

@my_princess_prince    

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2706