2726

قرص های شیردهی چندان مطمئن نیستن. 

من یاسمین یا یاز میخورم و تاثیری روی شیرم ندارن و کم نکردنش

عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه قرص جلوگیری باعث نازایی میشه!؟🤔مادرم با قرص ۵ تا بچه زاییده.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728

تا کی میخوایین به این باورای غلط ادامه بدین؟ هیچ قرص پیشگیری باعث نازایی یا حتی دیرزایی نمیشه!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
مگه قرص جلوگیری باعث نازایی میشه!؟🤔مادرم با قرص ۵ تا بچه زاییده.

یه سری از خانوما که عادت به چکاب شدن ندارن! قرص جلوگیری میخورن، طبعا متوجه نمیشن که کیست دارن، تنبلی تخمدان دارن، فیبروم دارن، هزارتا مشکل دیگه چون با قرص پریود منظم میشه

بعد همچنان به اشتباه خودشون ادامه میدن و نازایی رو میندازن گردن قرص!

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
یه سری از خانوما که عادت به چکاب شدن ندارن! قرص جلوگیری میخورن، طبعا متوجه نمیشن که کیست دارن، تنبلی ...

آفرین👍درسته.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
رو بعضیا این تاثیرو داره...زیاد شنیدم کسایی که تا چندسال نازایی داشتن...

گلم پایین تر توضیح دادم. ابدا امکان نداره

رو بعضیا این تاثیرو داره...زیاد شنیدم کسایی که تا چندسال نازایی داشتن...

عجیبه.ندیدم.