2410
2553

من الان یه ماهه زایمان کردم..چنتا دکتر و ماما رفتم بم گفتن عفونت داخلی پستان داری و امپول. و کپسول چرک خشک کن بم دادن ولی هیچ افاقه نکرده...موقع شیر دادن انگار سوزن میزنن ب نوک سینه ام..خییییلی درد دارم..دیگه پیش چ دکتری برم اخه

هیچی ندارم بگم...پوچم

مثل آبسه?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیییلی درد دارم بخدا الان سینمو گذاشتم دهن بچه چنااان دردم گرفت ک با ناخونام مجبورش کردم سینمو دربیارع..هردومون باهم گریمون گرفت...هر چی  صبر میکنم و امپول میزنم فایده نداره..نمیدونم پیش چه متخصصی باید برم اصلا

هیچی ندارم بگم...پوچم

2456

من بیمارستان بستری شدم

یبار دیگه هم شد دکتر یه انتی بیوتیک عجیب غریب خیلی قوی داد خودمم زیاد زیاد خوردم خوب شدم

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
من بیمارستان بستری شدم یبار دیگه هم شد دکتر یه انتی بیوتیک عجیب غریب خیلی قوی داد خودمم زیاد زیاد خ ...

چرااینجوری میشه؟دلیل خاصی داره

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
خیییلی درد دارم بخدا الان سینمو گذاشتم دهن بچه چنااان دردم گرفت ک با ناخونام مجبورش کردم سینمو دربیا ...

متخصص بیماری های عفونی

بعد از سزارین هم میشه طبیعی زایمان کرد من این تجربه شیرین رو داشتم خاطرمو تو تاپیکم نوشتمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/1262136/بالاخره-من-بعداز-سزارینم-زایمان-کردم
2714
من بیمارستان بستری شدم یبار دیگه هم شد دکتر یه انتی بیوتیک عجیب غریب خیلی قوی داد خودمم زیاد زیاد خ ...

تورو خدا بگو دکتر چی رفتی منم برم...چه متخصصی؟؟

هیچی ندارم بگم...پوچم

من بستری شدم،،،،آنتی بیوتیک فایده نداشت واسم،،،عمل کردم،،،،دکتره میگفت کلی عفونت ازت خارج کردم،،،،،برو متخصص زنان

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
چرااینجوری میشه؟دلیل خاصی داره

من حس میکنم مال خودم بخاطر تغییرات هورمونیه 

چون یبارش ای یو دی که گذاشتم اینجوز شدم

عزیزم میشه علایمت رو بگی. من ۱۵ ماهه شیر می دم هنوز زخمه، پاره میشه، درد داره خون میاد😥😭

نه شما،،،شیر بریز رو اون قسمت بذار خشک بشه،،،دو سه روزه خوب میشی

من حس میکنم مال خودم بخاطر تغییرات هورمونیه  چون یبارش ای یو دی که گذاشتم اینجوز شدم

مرسی عزیزم.اخه دخترم 2ماه ونیمشه گفتم بدونم.

بالاخره منم مامان شدم.روز11اردیبهشت 1398 دخترکوچولوی من ساعت16و35 دقیقه به دنیا اومد😍😍😍
عزیزم میشه علایمت رو بگی. من ۱۵ ماهه شیر می دم هنوز زخمه، پاره میشه، درد داره خون میاد😥😭

علایم خاصب نداره فقط موقع شیر دادن درد وحشتناکی از نوک سینه تا تمام هاله قهوه ایی رو میگیره

هیچی ندارم بگم...پوچم

2706