2726

قرار کسی برام بیاره وقت ندارم بزم بیرون قیمت کنم 

گفته رنگ تیتانیومی یخ ساز فریزر پایین 7200

رنگ تیتانیوم آبسرد کن فریزر پایین6200

بچه ها من باید حداقل 12سال این یخچال نگه دارم خوبه به نظرتان

بوجه خریدم دیگه بیشتر از این نیست

گرون نگفته

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

لطفا جواب بدید خیلی مهمه

خدایا ازت ممنونم ،پروردگارم ممنون که همیشه پشت و پناهم بودی ،دوستای گلم ازتون ممنون که خیلی تو دوران سخت کمکم کردید ،خدارو شکر حالم خوبه ،دوستون دارم

لطفا وقت ندارم باید جواب بدم میخوام یا نه جواب بدید ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از دیجی کالا و سایت های اینترنتی قیمت بگیر 

قیمت نزدن یا واسه چند وقت پیشه یا دقیق نیست

من سه سال پیش ابسرد کن ..فریزر پایین تیتانیومی خریدم 1.400 الان رو 4500قیمت کردم .براخواهرم میخوتستیم بخریم.منکه تا الان ازش راضی بودم.خیلی جاداره.توش قشنگه..تاحالام مشکلی نداشته

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑

مافروردین رنگ سفیدفریزرپایین خریدیم 5تومن الکترواستیله یخسازنداره ولی آبسردکن داره موتورش اتریشی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
منظورم سایت های فروشنده بود 

بلد نیستم چه جوری 

مادرشوهرمن برای ویلاشون خریدن قیمتشو یادم نیست ولی مفت نمی ارزه تازه همیشه هم روشن نیست فقط اخرهفته ...

حتما خوبشو نخریده عزیزم الکترواستیل مارک خوبیه و همه ازش راضین عزیزم.شاید مشکلش اینه که مرتب کار نمیکنه

یا عماد من لا عماد له,,,,
مافروردین رنگ سفیدفریزرپایین خریدیم 5تومن الکترواستیله یخسازنداره ولی آبسردکن داره موتورش اتریشی

ظاهرش قشنگه راضی هستی  ،فریزرش جا داره

از اونایی که جلوش لمسیه برای درجه

2706