2726

عزیزم با شکرگزاری و جملات تاکیدی مثبت، خودهیپتونیزم ثروت و مراقبه و ارتعاش های بالا با فاصله ی زمانی کم میتونین به ثروت برسین.. و مهم تر از همه ی این ها باور و توکل بدون تفکر شما رو به اون چیزی ک میخواین میرسین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
عزیزم منم یه قانون جذبی هستم. طلا ماشین ظرفشویی خودرو و... جذب کردم تو مدت کوتاه. اعتقاد دارم بهش شد ...

برکت باشه برات عزیزم❤❤❤ چه حس خوبی هستش وقتی میبینیم کسی خودش خالق زندگی خودش هستش تبریک میگم بهتون

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم یه قانون جذبی هستم. طلا ماشین ظرفشویی خودرو و... جذب کردم تو مدت کوتاه. اعتقاد دارم بهش شد ...

من تا حالا سعی کردم قلمبه سلمبه جذب نکم ولی دیگه میخوام از راه حلال خدا بهم ببخشتشون و انشالله بتونم به اطرافیانم هم خیرشو برسونم

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
2728

من اعتقاددارم به انرژی مثبت ومنفی و خیلی انرژی مثبت دادم برای خرید خونه مون اما نشد که نشد وهمسرم همین خونه روداره نقاشی وگچ بری میکنه علیرغم میلم

من ماهها داشتم خودم روتوخونه ی جدیدی که دیدم وپسندیدم درحال اشپزی تصورمیکردم حتی چیدمان خونه رو هم هرشب تصورمیکردم

نذر کردم به همه التماس دعا گفتم اما نتیجه نگرفتم اخه کجای کارم اشتباه بوده؟؟!!

من فعلا تا ۱ ماهی تل گرام نمیتونم بیام ولی لینکشو بذاری ممنون میشم بچه هام نمیذارن زیاد تایپ کنم ولی ...

میشه بگی چجوری با جذب دوقلو باردار شدی؟ طبیعی باردار شدی؟ منم خیای دارم کار میکنم رو قانون جذب اما نشده مبشه کمکم کنی خیر ببینی 

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2706