1608
1609

دوستان من تا حالا با این قانون  چیزهاییو جذب کردم که بعدا خودم هم مات و مبهوت موندم مثلا بچه دار شدنم با وجودی که یه مشکل فوق العاده بزرگ داشتم و بیخبر هم بودم با این قانون دوقلو باردار شدم و بچه هام خدا رو شکر کنارم هستن یا مریضیه مادرم  و چند مورد دیگه البته لطف خدا سر منشا این قانون هستش  من به شخصه خیلی زود جواب گرفتم دوستانی که تجربه داشتن از تجربیاتشون بگن چند روزیه تو فکر جذب قانون ثروت و توانگری هستم از راه حلال کسی در این مورد تجربه ای داره ؟!!! 

🙆‍♀️🙆‍♂️

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

یعنی چطوری ؟

یه سرچی تو گوگل بکنین بیشتر و بهتر توضیح میده ، مثلا من قبلا با مثبت اندیشی و به اون موضوع فکر کردن و تصور اینکه برام اتفاق افتاده ... اخیرا هم از طریق نامه نگاری با فرشتگان که اولش برا مثل بازی به نظر اومد ولی واقعا جواب میگرفتم

🙆‍♀️🙆‍♂️
1522
8
1523

عزیزم با شکرگزاری و جملات تاکیدی مثبت، خودهیپتونیزم ثروت و مراقبه و ارتعاش های بالا با فاصله ی زمانی کم میتونین به ثروت برسین.. و مهم تر از همه ی این ها باور و توکل بدون تفکر شما رو به اون چیزی ک میخواین میرسین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
عزیزم منم یه قانون جذبی هستم. طلا ماشین ظرفشویی خودرو و... جذب کردم تو مدت کوتاه. اعتقاد دارم بهش شد ...

برکت باشه برات عزیزم❤❤❤ چه حس خوبی هستش وقتی میبینیم کسی خودش خالق زندگی خودش هستش تبریک میگم بهتون

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb
عزیزم منم یه قانون جذبی هستم. طلا ماشین ظرفشویی خودرو و... جذب کردم تو مدت کوتاه. اعتقاد دارم بهش شد ...

من تا حالا سعی کردم قلمبه سلمبه جذب نکم ولی دیگه میخوام از راه حلال خدا بهم ببخشتشون و انشالله بتونم به اطرافیانم هم خیرشو برسونم

🙆‍♀️🙆‍♂️
1578