2726
عنوان

چطور با سیاست باشیم

131 بازدید | 7 پست

مادرشوهرم جلوم همش تعریف میکنه ک من پسرمو خیلی دوست دارم، خیلی بهش وابستم، پسرمم خیلی به من وابستس اصلا بدون هم نمیتونیم، هرجا بخوام برم دوس دارم همرام باشه، کسی کوچکترین حرفی به پسرم بگه ناراحت میشم ، همش جلوم اینحرفارو میزنه دیگه وقتی میگه بدم میاد ولی نمیدونم چی بگم اون لحظه ک دیگه اینقد الکی هی اینارو نگه، ب شوهرش توجهی نداره همش دوس داره با پسرش (شوهر من ) باشه اینور اونور بره، همه کاراشون رو دوش شوهر منه، منم با شوهرم بحثم میشه سر این چیزا،  یکم سیاست یادم بدین

A❤M

تو نمیتونی شوهرتو منع کنی در واقع چون گویا مامانیه...پس تو هم سعی کن پیشش از مادرش تعریف کنی تا خودتو بیشتر جا کنی...در واقع هرچی غر بزنی و‌اعتراض کنی هیچ فایده ای نداره و شایدم دورتر بشه ازت

آیا کسی آنقدر دوستت دارد که از جهان نترسی؟!😊❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بگو الان دوره زمونه ای شده که اولاد به درد آدم نمیخوره اول و آخر همسر برا آدم میمونه آدم بچه رو برزک نمیکنه که بشه مستخدمش من که اگه بچه دار بشم جز خوشبختیش هیچ انتظاری ازش ندارم قرلون شوهرم برم که تا آخر عمر باهامه بچه این وسط فقط رهگذره 😂😂

تو نمیتونی شوهرتو منع کنی در واقع چون گویا مامانیه...پس تو هم سعی کن پیشش از مادرش تعریف کنی تا خودت ...

من هی کارایی ک باعث میشه من ناراحت شم برا شوهرم تعریف میکنم بعضی وقتا میگه حق با توعه ولی تازگی میگه تو زیادی حساسی، دوس دارم من واسش مهمتر باشم خودش ک میگه تو مهمتری ولی کاراش برعکس نشون میده

A❤M
بگو الان دوره زمونه ای شده که اولاد به درد آدم نمیخوره اول و آخر همسر برا آدم میمونه آدم بچه رو برزک ...

خیلی خوبه ولی مشکلم اینه اصلا دوس ندارم اون متوجه بشه ک شاید ناراحت بشه ولی واقعا جواب خوبیه برا حرفایی ک میزنه

A❤M