2733
2734
عنوان

داستان عشقی داداشم

| مشاهده متن کامل بحث + 17914 بازدید | 249 پست

مامانم گف مهسا خانوم بهنام ما هیچی نداره،نه پول نه ماشین نه کار درست حسابی، نه پایان خدمت، نه پدر داره، نه پشت داره،هیچی نداره،خودشه و لباساش، ایا تو میتونی بمونی باهاش؟فردا پسفردا پسر من تو سری خور تو نمیشه؟ مادر پدرت راضی ب وصلتتون میشن؟ دختره اشک تمساح میریختاااا،که من میخامش ،خانوادم میدونم مخالفت میکنن ولی من مقاومت میکنم من واقعابهنامو میخام شده یه ستاره تو زندگیم.

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خلاصه روشون باز شد یا بهنام میرف خونشون یا مهسا میومد.

دیگه کار بجایی رسیده بود ک از مدرسه میومدم زنگ میزدم داداشم بعد ۲ دیقه درو باز میکرد، میرفتم میدیدم دختره خونمونه ،(خودش دختره زبونی صیغه خونده بود ک بگه من این چیزا حالیمه، ماهاهم میدونستیم، )

از اونجاییم ک خانوم دختر نبوده معلوم بود میاد چ غلطایی کنن.

(در راستای این موضوع باید بگم که دختره ب داداشم گفته بود ک من قبلا نامزد داشتم مارو صیغه کرده بودن تا اشنا شیم یروز بزور بمن تجاوز کرد)

اینارو من چجوری فهمیدم؟میگم براتون...

اینارو من وقتی فهمیدم که

داداشم گوشیشو با من عوض کرد بعد حافظش مونده بود، صب عوض کرد رف بیرون، من یه عالمه اسکرین شات دیدم ک دختره گف بهنام یادم نمیره اون روزو ک نامزدم بهم بزور تجاوز کرد ولم نمیکرد من نمیخاستم،

بعدش مجبور شدم جدا شم. الان تو فقط امید منی تو همه کس منی بهنامم من بدون تو هیچم

شبی نباشه بی تو سر رو بالش بزارم، باید سرم رو سینت باسه باید تو بغلت باشم.

خلاصه کلی اسکرین ک شاهد این بود دختره میگه بیا ازدواج کنیم باید سریع تر مال هم شیم،،

2731

خلاصه یه عالمه عکس هم بود ک دختره بی شال و با تاپ یا تیشرت، با شلوارک، یا عکس دارن تو خونه دختره لباس لختی پوشیده تو بغل بهنامه،

2738
خلاصه یه عالمه عکس هم بود ک دختره بی شال و با تاپ یا تیشرت، با شلوارک، یا عکس دارن تو خونه دختره لبا ...

کار خوبی نکردیا

خیلی چیزای شخصی ای بوده

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2706