2733
2734

دوستم یزده

گفت فقط دکتر سیده میناعلاقه بند

اخه من چقدر یزدیای نی نی سایت را راهنمایی کنم 

خدا خیر دوستم بده 

ادرس وهمه چی را برام فرستاد یک ماه قبل گذاشتم برا دوست نی نی سایتیم اینقدر دعا کرد وراضی بود گفتم دعا کن برا دوستم خدا حاجت دلش را داده بیشترم بده 

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم یزده گفت فقط دکتر سیده میناعلاقه بند اخه من چقدر یزدیای نی نی سایت را راهنمایی کنم  خد ...

یعنی میگی این دکتر از کرباسی بهتره؟

میشه یه صلوات برا نی نیم بفرستی سالم بیاد بغلم  خدایا نی نیمو سالم بزارش بغلم 
2731

دوستم گفت دکتر علاقه بند خیلی به روز ووقت میزاره وزن وشوهر باهم میرن داخل گفت یزد اکثر دکترها زن ها چند نفر چندنفر باهم میرن داخل 

برام عجیب بود گفتم مگر میشه دکتر زنان چندتا باهم تازه شوهرت نباشه

دوستم گفت دکتر علاقه بند خیلی به روز ووقت میزاره وزن وشوهر باهم میرن داخل گفت یزد اکثر دکترها زن ها ...

من کارش برام مهمه مهم نیست چن نفری برن

یعنی میگی این دکتر از کرباسی بهتره؟

من تجربه دوستم را گفتم اون خیلی راضی بود چندین ساله برا ۴تا بچه هاش رفته اونجا وخیلی راضیه گفته برا بچه دومم رفتم ویزیت یه دکتر دیگه از برخورد وهیچی وتخصص اصلا مثل این دکتر نبود تازه معروفم بود اگر شد برات میپرسم اسمشو  بهت میگم

2738
من تجربه دوستم را گفتم اون خیلی راضی بود چندین ساله برا ۴تا بچه هاش رفته اونجا وخیلی راضیه گفته برا ...

دوستت پیش این دکتر باردار شدهه؟

دوستم گفت با خیال راحت برو پیشش مطمینم جواب میگیری.... از تخصص ودقت درجه یکه راستی مشکلت چیه

باردار شدم چن ماه پیش سقط شد دوباره میخام برم باردار شدم آزمایش سقطمم یه مشکلی داره

اره اتفاقا بچه اولش سقط شد سه سال همه دکترا ی یزد را رفته بود بعد طی اتفاقی یه خانونی میگه تو که این همه دکتر رفتی بیا یه نوبتم برو پیش این خانم اونم در کمال ناامیدی رفته بود بعد از ۴یا۵ماه باردارشد والان ۴تا بچه داره 

من خودم یه سقط داشتم ولی ۹ ماه بعد باردارشدم  درک میکنم چقدر انتظار سخته چقدر امیدوار باشی ونشه ...

شما یزدی هستین

2706