2726

بچه ها لطفا هرکسی تو این دوسه ماه لاپرا یا هیسترو ازاد انجام داده مشهد فقط  بهم بگه هزینش چقدر شده دکترش کی بوده راضی بودین یا نه من شنیدم خیلی ها انجام دادن ناراضی ان میگن بدتر شدن من یه لوله ام بسته است و یه میوم ( یه چیزی مثل کیست علتشم معلوم نیست )دارم باردار نمیشم میخوام برم این عمل و انجام بدم حالا یا هیسترو یا لاپرا فقط مشهد باشه لطفا نظراتتون و بزارین میام می خونم ممنونم از لطفتون  

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

شوهرم

عمل فتق

بیمارستان قایم

دکتر گل محمدزاده بخش جراحی 4

انگار اون قسمتش خصوصیه

لاپرا

قیمت270هزار

بیمارستان خصوصی 5بود

شیر و خیار �🥒🥒🥒🥒🥛🥛🥛🥛🥛    اینم امضای ی مامان خیلی نگران ک واسه اینکه بچم شیر و با ی خیار همزمان خورد ۴ تا تاپیک زدم و همه میگفتن قَضیه شیر و خیار چیه🙃اینو امضام کردم ک یادم نره چقد واسش زحمت کشیدم و اگ روزی نبودم دخترم با خوندن اینا بدونه ک چقد دوسش داشتم و همیشه نگرانش بودم...دختر نازم خیلی مامان دوست داره توام بزرگ شدی منو دوس داشته باش و اگ هزاربار گنجشک نشون دادم و گفتم این چیه بگو گنجشک گنجشک گنجشک همونجور  ک من حاضرم ۱۰۰۰بار تاپیک شیر و خیار بزنم ولی کاریت نشه.😢😢😢😢
شوهرم عمل فتق بیمارستان قایم دکتر گل محمدزاده بخش جراحی 4 انگار اون قسمتش خصوصیه لاپرا قیمت270 ...

عزیزم لاپرا ازاد بود ۲۷۰ 

کاش کودکی داشته باشم که دستان کوچکش دور انگشتم را زینت بدهد و آغوشم بوی تنش را بگیرد کاش روزی کودکی داشته باشم که مادر صدایم بزند کاش .......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم لاپرا ازاد بود ۲۷۰ 

مدارک خاصی باید ببریم با خودمون چی لازمه 

2728

هیچ کس نیست جوابم و بده 😔