2726

بچه ها میخوام بامامان برم لباساش بخرم اما نمیدونم از چه سایزی چند تا بخرم و چی بخرم چی نخرم ...بسته ای بخرم یا دونه ای 

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم

بسته ای؟

چ خبره...

اگه دوست داری از ی سایز چند تا داشته باشی تو طرح ها و شکل های مختلف بگیر

نه شش تا شبیه هم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بسته ای؟ چ خبره... اگه دوست داری از ی سایز چند تا داشته باشی تو طرح ها و شکل های مختلف بگیر نه شش ...

این ستا مثلا۲۴ تیکه منظورمه

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2728

مامی من گرفته الان مخوام برم اونجا عکسشو میگیرم میفرستم.ولی لباس‌خونگی صفر چن دست گرفته جوراب دوتا لباس سرهمی صفر دوتا لباس سرهمی واس شش ماهگیش دوتا لباس عروس دوتا لباس پیش بندی دوتا ازسه ماه ب بعدش  

مثلا سایز ۱ چندتا بخرم سایز۲ چند تا ۳ چندتا...

لباس کم بخربنظر اسباب بازی هم کم بخر چون وقتی بدنیا میادتوسایزش تازه دستت میاد.وچیزای جدیدترمیاد.اسباب بازی بچه تا ۲ سالگی بازی نمیکنه بعد۲سالگی هم هرسری ببریش بیرون کلی اسباب بازی دوس داره بخره

کمکم کن یاعلی

من دونه ای مارک بی سی سی گرفتم

بسته ای خیلی چیزهاش استفاده نمیشه

برای رکابی یا آستین کوتاه، زیر دکمه دار بخر تا پهلوی نی نی نیفته بیروت موقع بغل کردن، شیک تر هم تو تن وامیسته

از هر سایز ۲ تا بخر. اولش هم رنگ های مختلف جیغ نگیر شاید ب پوستش نیاد

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
مامی من گرفته الان مخوام برم اونجا عکسشو میگیرم میفرستم.ولی لباس‌خونگی صفر چن دست گرفته جوراب دوتا ل ...

به سلامتی باشه حتما بفرست

نینی ات چیه

فعلا که گفتن پسره تا خدا چی بخواد

انشالله سالم بیاد بغلت

مرسی عزیز دلم

2706