1147
1273

بچه ها میخوام بامامان برم لباساش بخرم اما نمیدونم از چه سایزی چند تا بخرم و چی بخرم چی نخرم ...بسته ای بخرم یا دونه ای 

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

بسته ای؟

چ خبره...

اگه دوست داری از ی سایز چند تا داشته باشی تو طرح ها و شکل های مختلف بگیر

نه شش تا شبیه هم

طرف خیلی راحت داره تمام قوانین اجتماعی رو زیر پا میذاره. من بی حجابم و به خودم مربوطه. من بی بند و بارم و ب خودم مربوطه. من با شوهر مردم شوخی میکنم و ب خودم مربوطه... عزیزم اگر ادعای روشن فکری داری و تفکر فلسفی، ب این فک کن ک تو جامعه ممکنه همه مثل تو فکر نکنن. و اگه تو با شوهر اونا راحتی اونا اصلا ن با خودت و ن با رابطه تو و شوهرشون راحت نباشند... پس هر روز این رو با خودت تکرار کن... ما توی ی جامعه زندگی میکنیم و کارهامون چ بخوایم و چ نخایم رو هم تاثیر می‌ذاره... پس نمی‌تونیم بگیم ب خودم مربوطه چکار دارم میکنم...ریپ هم نکن چون حال کلکل ندارم. ممنون
بسته ای؟ چ خبره... اگه دوست داری از ی سایز چند تا داشته باشی تو طرح ها و شکل های مختلف بگیر نه شش ...

این ستا مثلا۲۴ تیکه منظورمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجودت به من امید بخشیدی برای ادامه ی زیستن..وهرروزم را در انتظار دیدنت سپری خواهم کرد بگذار چاق و زشت شوم بگذار پیر و خرفت شوم ..مهم اینست که تو.عزیزدلم شدی و دوباره عاشقم کردی ... هدیه زیبای من دیوانه وار دوست دارم .خدایا مرسی خدایا شکرت .منو بابایی منتظرتیم  .اگه امکانش هست...برای سلامتی نی نیم یه صلوات بفرستین 🤗🤗مرسی😍😍😍😍😋😘😘😘😘😊

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

مامی من گرفته الان مخوام برم اونجا عکسشو میگیرم میفرستم.ولی لباس‌خونگی صفر چن دست گرفته جوراب دوتا لباس سرهمی صفر دوتا لباس سرهمی واس شش ماهگیش دوتا لباس عروس دوتا لباس پیش بندی دوتا ازسه ماه ب بعدش  

1279

مثلا سایز ۱ چندتا بخرم سایز۲ چند تا ۳ چندتا...

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هنوز لباس زوده بزار ببینی روال وزن گیری بچه ات چجوریه،من الان فقط چندتا گرفتم همشو نگرفتم مثلا از  هر سایز نسبت ب فصل بگیر

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش

لباس کم بخربنظر اسباب بازی هم کم بخر چون وقتی بدنیا میادتوسایزش تازه دستت میاد.وچیزای جدیدترمیاد.اسباب بازی بچه تا ۲ سالگی بازی نمیکنه بعد۲سالگی هم هرسری ببریش بیرون کلی اسباب بازی دوس داره بخره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه اینک پسرم سالم بیاد بغلم یه صلوات مهمونم میکنی😘😍یعنی میشه بیام تاپیک بزنم هورا خونه خریدم بالاخره منم شدم خانوم خونه😢کی میشه همچین تاپیکی بزنم

من دونه ای مارک بی سی سی گرفتم

بسته ای خیلی چیزهاش استفاده نمیشه

برای رکابی یا آستین کوتاه، زیر دکمه دار بخر تا پهلوی نی نی نیفته بیروت موقع بغل کردن، شیک تر هم تو تن وامیسته

از هر سایز ۲ تا بخر. اولش هم رنگ های مختلف جیغ نگیر شاید ب پوستش نیاد

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 
مامی من گرفته الان مخوام برم اونجا عکسشو میگیرم میفرستم.ولی لباس‌خونگی صفر چن دست گرفته جوراب دوتا ل ...

به سلامتی باشه حتما بفرست

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1348
این ستا مثلا۲۴ تیکه منظورمه

من از این بسته هانگرفتم چرته هم گرون تکی خریدم از رنگ های مطنوع 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واسه اینک پسرم سالم بیاد بغلم یه صلوات مهمونم میکنی😘😍یعنی میشه بیام تاپیک بزنم هورا خونه خریدم بالاخره منم شدم خانوم خونه😢کی میشه همچین تاپیکی بزنم
نینی ات چیه

فعلا که گفتن پسره تا خدا چی بخواد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله سالم بیاد بغلت

مرسی عزیز دلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288