2726
عنوان

بدبختی در عین خوشبختی

109 بازدید | 15 پست

سلام به همه.

امروز دلم میخواد باهاتون دردودل کنم

تو زندگیم همه چی دارم. تفریحایی که ما داریم تو کل فامیلای دوطرفمون ندارن از هیچ لحاظ مالی مظکل نداریم .یعنی کلی بگم بهتون اکثرا حسادت ما رو میکنن.نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی باید بگم

شوهرم اخلاقش خوب نیست خیلی ایراد گیره همشم حرف خودشه چه حرفش درست باشه چه درست نباشه اصلا هم قانع نمیشه اخرسر مجبورم کوتاه بیام 

.باباش و عموهاش کلا مردای فامیل پدریش اینجورین هرکس به به چیز گیر میده .یا زناشون مریضن یکیشونم طلاق گرفته که اون از همه بدتر بوده الان زنش میگه تازه دارم نفس میکشم

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تازه شوهر من بین اونا از همه بهتره لااقل تو جمع چیزی نمیکه.ولی بعضی کاراش رو اعصاب منه.دیروز داشتیم میرفتیم عروسی به پیرهن و شلواری که باهم خریده بودیم رو اماده کرده بودم بپوشونم ندچذاشت به تیشرت و شلوارک اورده میگه این خوبه.هرکار کردم نذاشت بپوشونم گفت اونو بپوشونی نمیام منم گفتم اگه اونو بپوشه نمیام گفت نیا منم رفتم نشستم رو مبل اماده که شدن گفت پاشو بپوش بریم گفتم نه  به زور پوشیدم رفتیم 

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
همینکه پولداره کافیه..اخلاقشو میشه تحمل کرد..گریه کردن تو یه کاخ با کلی پول بهتر از گریه کردن تو یه ...

کاخ نداریم والا

کاخ نداریم والا

همون خونه ای که داری همین که میگی همه چی فراهمه برام در نظر بعضیا کاخه..اخلاقشو فاکتور بگیر بهش فکرم نکن شاد باش فقط هرکیم گف شوهرت بداخلاقه بگو تا چشات درآد

همون خونه ای که داری همین که میگی همه چی فراهمه برام در نظر بعضیا کاخه..اخلاقشو فاکتور بگیر بهش فکرم ...

کسی نمیدونه بداخلاقه میگم که تو جمع نشون نمیده بقیه چرا تو جمع خیلی بدن ولی این نه

باهاش حرف میزنم میگه من تو سرکار همش فکر چک و اینام اعصابم خورده میام خونه هرچی گفتم تو بگو باشه بحثمون نشه.ولی نمیشه که همیسه حرف اون باشه

2706