2726
عنوان

قفل کرد اسی نشد بگم😂😂😂این داستان محبت مادر شوهری😆

| مشاهده متن کامل بحث + 319 بازدید | 25 پست
پدر شوهر منم اینجوریه البته در مورد سالاد شیرازی . خورد میکرد ابلیمو و نمک میزد بعد با دست هم میزد م ...

فاجعه اس سالاد شیرازی با دست 

البته یه بار برام پیش اومد از اون موقع خونه هر کسی سالاد نمیخورم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فاجعه اس سالاد شیرازی با دست  البته یه بار برام پیش اومد از اون موقع خونه هر کسی سالاد نمیخورم

اره واقعا خیلی بده 😂😂😂

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2728
😔🐀نمدونم یادم نی

اخه تو این چند روز گذشته که سایت خبری نبود چرا شیطنت کردی

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
اخه تو این چند روز گذشته که سایت خبری نبود چرا شیطنت کردی

فک کنم اونا نپوکیدن

خودم این اسمو دوس دارم🐀😂دوباره ساختم

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍
اره اره چاقالو قشنگه کاش پروفایل قبلیتو میذاشتی😄

🐀😔عکسشوندارم

ديوونم و ديوونگيم و دوس داره💚ديوونس و ديوونگيشو دوس دارم💚عاقلا با عقل هم حال كنيد ميخوام ديوونه باشم💚😍