1421
1411

مادر شوهر خواهرم زن خیلی خوبی بود اصلا نمشد گف مادر شوهر اما یه ایرادی داش خدا بیامرز

خواهرم میگف هرموقع مرغ داشتن با دستش مرغ ها رو رو بشقابم ریش ریش میکرد😷میگف دستا کلا روغنی اصرارم داشت بخور😂😂

میگف هرموقع مرغ داشتن به تنم رعشه میفتاد نزدیک بود تشنج کنم😂😂😂😂😂

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432
چه حساس😂دستشو شسته دیگه قبل غذا خوردن من ک پدرشوهرم ایجوریه چ بگم😂🐀

کی ترکیدی باز؟ 

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»

خدابیامرزه  باز خوبه کاشت ناخن و این چیزا نداشته   

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند

پدر شوهر منم اینجوریه. شوهرم میدونه حساسم وقتی باباش مرغو ریش میکنه بشقابامونو عوض میکنه 

به نظرم همه خانما باید یکیو داشته باشن بهشون بگه اگه موهاتو زدی نه من نه تو              _من دارمااا اما نمیدونم چرا لحنش فرق داره 🤭    میگه برو  بروووو بزن موهاتو خودتو بکن شکل مُرغ دُم کُل 🤪         ( کی دیده این مرغَرو ؟؟ چه شکلیه حالاااا؟؟  )😑
1376

پدر شوهر منم اینجوریه البته در مورد سالاد شیرازی . خورد میکرد ابلیمو و نمک میزد بعد با دست هم میزد میریخت تو کاسه 😐😐😐

از رو محبت بودا ولی هر وقت سالاد داشتن من میگفتم نمیخورم سردیم میکنه🤣

1427
پدر شوهر منم اینجوریه البته در مورد سالاد شیرازی . خورد میکرد ابلیمو و نمک میزد بعد با دست هم میزد م ...

فاجعه اس سالاد شیرازی با دست 

البته یه بار برام پیش اومد از اون موقع خونه هر کسی سالاد نمیخورم

اینکه سکوت کنی خودخوری کنی جسم و روحت اسیر چهاردیواری اتاق کنی فقط برای اینکه دهن مردم ببندی تا قضاوت ها و کنایه ها رو در مورد سرنوشتی که حکمت خداست نشنوی یه روش خودکشی تلخه «به ارزش تباه شدن تمام عمر»
😔🐀نمدونم یادم نی

اخه تو این چند روز گذشته که سایت خبری نبود چرا شیطنت کردی

1331