2703
2553
عنوان

نامزدی

293 بازدید | 12 پست

دختری 27ساله دانشجوی دکترا و استاد حق التدریس. یکی از همکلاسی های ارشدم که از استان دیگه هست ازم خواستگاری کرد و 1سالی نسبت به هم شناخت پیدا کردیم در ظاهر همه چیز خوب بود تا اینکه اومدن خواستگاری و ما فهمیدیم که اصالت خود رو از ما پنهان کرده و یکی از اقوامشو هم آورده بود و یه بار میگفت خالمه یه بار میگفت دوستمونه . خلاصه خونوادم خیلی به صداقت اهمیت میدادن با اینکه بخاطر علاقه من به ایشون خونوادم خیلی سعی کردن باهم عقد کنیم اما در نهایت مخالفت کردن. بعد از دادن جواب رد اون پسر بهم پیام داد که خونوادتو راضی کن منم کار پیدا میکنم و دوباره میام خواستگاری چون خونوادم از تو خوششون اومده منم دوسال تمام خونوادم رو راضی کردم و این پسر رو واسه کار پیدا کردن کمک مالی و درسی کردم . یه هفته مونده بود به اینکه بیان استانمون واسه عقد که یهو پیام داد مامان و بابام مخالفن و میگن اون دفعه رفتیم ما رو ضایع کردن تو به مامانم زنگ بزن ببین چی میگه منم گفتم خودت باید راضیشون کنی و اگه زنگ بزنن مامانم بابت اون دفعه که عقد صورت نگرفته عذرخواهی میکنم ولی پسره گفت یا زنگ میزنی یا منو فراموش کن

تعداد رای : 1
نظرسنجی
1
1
100%
2
0
0%

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی چی اصالتشونو از ما پنهان کردن؟ مسیله خانواده مهمه بنظرم با کمترین اختلافم باید کلی تامل کنید تو رفتاراشون اینجا ایرانه و شما با ی خانواده وصلت می کنید ن ی فرد 

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  
2456

دبشب اینو کذاشتی ک

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2714
زنگ نزنیا.... چه پررو شدن مردم

نه زنگ نمیزنم. احساس میکنم دوسال منو بازی داد با خونوادم جنگیدم تا اینکه قبولش کردن همش بهم میگفت به خونوادت بگو منو میخای ولی حالا که نوبت خودش شد حلوی خونوادش نتونست محکم حرف بزنه

یعنی چی اصالتشونو از ما پنهان کردن؟ مسیله خانواده مهمه بنظرم با کمترین اختلافم باید کلی تامل کنید تو ...

اینا از یه قومیتی بودن ولی موقع جلسه خواستگاری اصلا به روی خودشون نیاوردن و ما از طریق حرفای فامیلشون پی بردیم. در حالیکه خونواده من از ابتدا تمام اصل و نسب رو گفتیم و حتی میخاستن نسبتشون رو با اون فامیل پنهان کنند. 

اینا از یه قومیتی بودن ولی موقع جلسه خواستگاری اصلا به روی خودشون نیاوردن و ما از طریق حرفای فامیلشو ...

اها متوجه شدم   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور