2733
2734
عنوان

مامانم خیلی حالش بده😢

217 بازدید | 19 پست

اصفهانی های عزیز دکتر خون خوب سراغ ندارید مامانم کم خونیه شدید داره ممنونتون میشم اگه میشناسید معرفی کنید

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم حتما برای مادرت سرکه شیره بخر،هرروز پنج لیوان بخوره،مثه شربت البالو ک با اب قاطس میکنیم.ولی غلیظ درست کنه،پدرشوهرم از کم خونی سرطان خون گرفت با سرکه شیره برگشت،سرکه شیره هم باید خوب باشه اگه سراغ داری بپرس وتست کن ک غلیظ باشه اگه سراغ نداری هرقدر ک شیره انگور میریزی یک دهمش سرکه انگور بریز وبزار بجوشه ودو سه تا قل ک زد خاموش کن خنک شد استفاده.کنه خیلی عالیه 

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

خدایا به حق مهربونیت مادر استارترو شفا بده

گلم همین امروز بعد از ظهر برو خیابون شیخ مفید، کلینیک هماتولوژی الزهرا. اونجا بهترین دکترای خون شناسی  میشینن. دکتر صادقی اگه بتونی نوبت بگیری خیلی خوبه

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2738

من نمیشناسم و شهرم با شما فرق داره ولی به عنوان تجربه میگم زنداداشم دچار کم خونیه شدید شد در حدی که یهو ضعف میکرد و غش میرفت ، دو سه ماه هر هفته یکبار ماهی قزل خورد و واقعا خوب شد خداروشکر ، امتحان کنین شما هم و حتما هم پیگیر دکتر خوب باشین ان‌شالله به زودی حالشون خوب میشه🌺

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
قند داره نمیتونه بخوره

قند داره سرکه شیره رو میتونه بخوره چون معتدله وشیرش طبیعیه بخاطر سرکه ای ک توش هست میتونه بخوره

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

اینجا مخصوص مشکلات مربوط به خون هست. از هر نوعی

کاری به اون کلمه سرطان که توی عکس نوشته نداشته باشیا. کلا هر نوع مشکلی که برای خون وجود داشته باشه مثل کم خونی شدید، اینجا خوبه

مامان منم کم خونی داشتن رفتن اینجا

اینجا مخصوص مشکلات مربوط به خون هست. از هر نوعی

مرسی عزیزم لطف کردی ان شاالله همیشه سالم وسلامت باشید خودت وخانوادت

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
2706